Skocz do zawartości

Problem z logowaniem W8


Recommended Posts

Witam mam problem z komputerem, uruchamia się normalnie, po ekranie powitalnym mam czarny ekran i żeby cokolwiek uruchomić muszę włączać przez menadżera zadań, dodam że stało się tak po zainstalowaniu jakichś aktualizacji systemu windows - gry działają, głos wszystko, tyle że nie mam pulpitu tylko czarny ekran...


Dodam że w cmd jak wpisuję   sfc /scannow  to po restarcie wszystko normalnie się uruchamia i mam pulpit i wszystko, ale po 5 minutach mnie wylogowuje i znowu loguję się bez pulpitu.

 

Próbowałem tryb awaryjny, to samo się dzieje.

Link to post
Share on other sites

Więc nic się nie zmieniło, oprócz tego zauważyłem, że:

Windows troche dłużej się ładuje,

Wyskakuję błąd podczas otwierania menadżera zadań: Taskmgr.exe - Nie znaleziono punktu wejścia "Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?CreateRect@Value@DirectUI@@SAPEAV12@HHHH@Z w bibliotece C:\Windows\System32\Windows.UI.Immersive.dll."

Czasami użycie dysku wynosi 100%

Link to post
Share on other sites

Powiedz mi jak może to być wirus, skoro komputer nie był używany przez ok. 2 tygodnie, a wczoraj pograłem chwile w Counter Strike i wyskoczyło mi, że trzeba zaktualizować windows 8.1, robiło się to z 30 minut no i po tym nie mam pulpitu.

 

Przywracanie systemu odpada bo nie mam punktów przywracania

Wiem też że był jakiś błąd ze zgodnością Classic Shell Ivosoft

Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę to aktualizacje z wczorajszego dnia dot. Microsoft Proffesional Office, i są tylko aktualizacje do tego programu, ale wątpie w to bo po aktualizacji mój wygląd pulpitu się zmienił więc chyba czegoś mi tu nie pokazuję... musiała to być aktualizacja systemu


Dobra zrobiłem format komputera i śmiga

Edytowane przez Brylantos
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...