Skocz do zawartości

tv 42 cale do ps4, max 3000 PLN


Recommended Posts

Witam,
Przymierzam się do zakupu TV do konsoli ps4. Z racji tego, iż do tej pory uzywałem monitora iyamax2472hd nie mam większego pojęcia odnośnie tego jakie parametry powinien spełniać taki TV aby przyjemność grania była jak najwieksza. Oczywiście TV poza graniem bedzie używany rownież do oglądania programów, internetu, smart TV itd. Zatem czekam na propozycje. Ze swojej strony moge tylko dodać, iż póki co patrzyłem na telewizory Sony głownie na model Sony kdl42w805b i Sony kdl42w829b. Jedyne co jest pewne to wielkość, 42 cale, względnie 40 cali. Większych ani mniejszych nie potrzebuję.
Pozdrawiam.

Philips 42PFS7509/12, Philips 42PFS7109/12 i LG42LB731V. Na te telewizory jeszcze zwracalem uwage.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Założyłeś dwa takie same tematy po co ?

Wybierz ten, który ma niski input lag. Sony ma chyba najniższy. Sam mam Sony w828b, ale szczerze to ps4 jeszcze nie podłączałem. Gram na monitorze. Serie Lb od Lg też ludzie sobie chwalą. Ja bym wybierał między Lg a Sony. Też niewiem, który ci się podoba, bo funkcje funkcjami a tv jak dlamnie musi też wyglądać.

Link to post
Share on other sites

Odpuść sobie SONY płacisz za "Znaczek" każdy Ci to powie , nawet gość w sklepie :) W telewizorach SONY masz matryce samsunga czyli kupujesz samsunga ze znaczkiem sony i przepłacasz jakieś 30/40% bo za Sony dasz np. 4 tysiące a taki sam tv Samsung dasz 3 tysie

Link to post
Share on other sites

Samsung stosuje mnóstwo tricków, żeby postarzyc produkt. Kondensatory słabej jakości to norma, matrycę, które są droższe w naprawie od samego telewizora oraz psucie zaraz po skończeniu gwarancji. Kupiłem 3 lata temu telewizor Sony. Do dziś nie ma z nim żadnych problemów, gdzie znam osoby którym po roku albo 2 latach juz się telewizor Samsunga popsuł. Odpuść sobie te telewizory Samsunga i wybierz coś dobrego od Sony. I nie słuchaj "znawców"...

Link to post
Share on other sites

 

 

I nie słuchaj "znawców".

Ta , a ja miałem Telewizor DAEWOO chyba z 10 lat i co ? Jakoś nie popsuł się po 2 latach :) W domu mam 3 TV 2 LG i 1 SONY - LG 42 cale za 3100 zł o ile dobrze pamietam i 40 calowy SONY za 4.500 w salonie i jak chcesz to zapraszam do mnie i pokażesz mi super różnice w obrazie , więc za co dałem jakieś 1.5 tysa więcej ? za LOGO ? Dodam że LG mają 2 i 4 lata i jakoś działają aż miło ...

 

Wiesz każdy kupuje co chce , skoro ktoś woli przepłacać ZA NIC to jego sprawa , życzę powodzenia :)

Link to post
Share on other sites

Pomyśl też, dlaczego wszędzie też aż wciskają Szajsungi... Idziesz do sklepu, patrzysz na jakikolwiek TV to od razu podbiega sprzedawca i wciska ci takiego szajsunga od wejścia(sam to przeżyłem kilkukrotnie). Dlatego wybrałem Sony, bo wiem że jako jedni z nielicznych nie postarzają swoich produktów...


BTW, http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/telewizor-do-gier-cz1/strona/23028.html?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...