Skocz do zawartości

[Procesory LGA 1155] i7 3770k (GW 12.2015) | i3 2120


Recommended Posts

Witam. Jak w temacie do sprzedania dwa procki na podstawkę 1155.

 

i7 3770k

 

Jestem trzecim właścicielem od około miesiąca ale postanowiłem zrobić przesiadkę na 1150. Procek chodził stabilnie przy 4,4GHz bez zmiany napięcia więc jest to bardzo fajna sztuka. Aktualnie procek siedzi jeszcze w gnieździe ale będzie wymontowany w przeciągu 2-3 dni (czekam na dostawę i7 4770k). Poprzedni właściciel chwalił się, że osiągnął na nim 4,8Ghz co - biorąc pod uwagę moje 4,4Ghz bez zmiany napięcia na Asrocku Z68 Pro3(!) - jest jak najbardziej możliwe. Chłodzenie boxowe nieużywane. Na procek obowiązuje jeszcze gwarancja do 17.12.2015 r. w sklepie aXam technology.

 

cpu.jpg

 

IMG_2520.JPG

IMG_2521.JPG

 

Cena na forum: 940zł z wliczoną przesyłką.

Cena na allegro: 935zł + 25zł za wysyłkę.

 

i3 2120

 

Jestem drugim właścicielem a kupiłem go na allegro w sierpniu 2012. Procek sprawował się wyśmienicie. Pociagnął GTA 4 w duecie z HD7770. Pracował cały czas pod Silentium Fera Pro HE 1224 i temperatury nawet w GTA rzadko przekraczały 55 stopni. Niestety nie posiada gwarancji (poprzedni właściciel zgubił) dlatego udzielam rozruchowej na 10 dni (liczone od momentu odebrania przesyłki) w celu sprawdzenia procka. W zestawie chłodzenie boxowe.

 

i3.JPG

 

Cena na forum: 240zł z wliczoną przesyłką.

Cena na allegro: 235zł + 25zł za wysyłkę.

 

 

 

 

 

 

Informacja dla allegrowiczów. Płacąc za zakupy kartą Visa w aplikacji mobilnej do 16 (lub 17 Listopada, nie jestem pewien, https://kupony.allegro.pl/visa/) zwracane jest do 25 złotych za koszty przesyłki. Dodatkowo do 6 Listopada (https://kupony.allegro.pl/mobile/) także płacąc za pomocą aplikacji mobilnej mozna skorzystać z kuponu o wartości 20 zł także zachęcam do zakupu bo można przyoszczędzić 45 zł a dodatkowo jest pośrednik w postaci allegro które posiada program ochrony kupujących.

Edytowane przez lvg52
Link to post
Share on other sites
Ten 3770K ma jakiś papier na tę gwarancję?
Z tego co się orientuję Intel nie dodaje kart gwarancyjnych. Jeśli chodzi o tę książeczkę z naklejką to jej nie posiadam. Czy jest to problem w realizacji gwarancji? Chyba nie ale dla pewności zapytam w sklepie i na stronie intela i dam znać.----------Core i3 2120 sprzedany.----------Informacja odnośnie gwarancji i7 3770k gdyby ktoś miał wątpliwości. "Do reklamacji wymagany jest dokument zakupu (faktura) oraz numer reklamacyjny który nadajemy klientowi w przypadku zgłaszania usterki.Pozdrawiam Adrian Marszałek - Specjalista ds. technicznych Techplanet.pl - Dział Techniczno-Serwisowy )

Nowa cena za i7 3770k to 920 zł z wliczoną przesyłką dla forum. Allegro 925zł + 25 zł przesyłka.

Edytowane przez lvg52
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...