Skocz do zawartości

Jaki smartfon za 600 zł?


Recommended Posts

Szukam smartfona (głównie do gier i internetu) do +/- 600 zł. Tylko chciałbym żeby było to coś że tak powiem "markowego", czyli nie jakieś Pentagramy, Krugery czy coś takiego, bo nie wiem czemu, ale czegoś takiego po prostu nie lubię. Coś w stylu LG, HTC, Samsung, Sony. Jakieś propozycje?

Link to post
Share on other sites

wg. mnie L90 jest lepszy no i na pewno dostanie Loolipopa

 

Można jakieś oficjalne źródło do tego? Od LG słyszałem tylko o G2 i G3. Też bym stawiał że dostanie, ale to nic pewnego...

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Można jakieś źródło do tego? Od LG słyszałem tylko o G2 i G3. Też bym stawiał że dostanie, ale to nic pewnego...

 

 

Jeśli L90 tak jak G2 mini wyszedł na początku z 4.4 to raczej na 90% dostanie 5.0. LG już dawno potwierdziło, że każdy telefon dostanie przynajmniej jedną aktualizację ( nie mylić z poprawkami ) . 

 

Wiadomo, że najpierw dostaną ją flagowce, a dopiero po jakimś czasie średnia i niższa półka. Większość firm podała obecnie plan aktualizacji dla topowych telefonów. 

Link to post
Share on other sites

Szwagier ma G2 mini i mówi, że to super telefon. Sam widziałem, popykałem kilka zdjęć i robią dobre wrażenie. Obudowa też solidnie wykonana, z tego co wiem to w testach baterii też dobrze wypada.

 

btw, bf3 spoko gra 8), załapałem się na darmową wersję 8). Misja z myśliwcem super im wyszła. To apropo avatara Rica1 ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Czy moze ktos odpowiedziec ktory z tych smartfonów bedzie najlepszy?

xperi sp / lg f70 / lg l9 ( ew. ta koreanska wersja  lg g )

Smartfona uzywam glownie do ogladania filmikow , fb , twitcha.


Kolejnym moim pytaniem jest czy ten telefon http://allegro.pl/hit-nowy-lg-optimus-g-pl-menu-e975-model-gw24-i4775736937.html nie jest wyprodukowany na rynek koreanski ?

Edytowane przez TomaszProblem
Link to post
Share on other sites

 

 

E975

 

 

 

Czy moze ktos odpowiedziec ktory z tych smartfonów bedzie najlepszy?

xperi sp / lg f70 / lg l9 ( ew. ta koreanska wersja  lg g )

Smartfona uzywam glownie do ogladania filmikow , fb , twitcha.

Kolejnym moim pytaniem jest czy ten telefon http://allegro.pl/hit-nowy-lg-optimus-g-pl-menu-e975-model-gw24-i4775736937.html nie jest wyprodukowany na rynek koreanski ?

 

 

masz odpowiedź

Edytowane przez Darek25x
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ram jest od tego, żeby był wykorzystywany. Oczywiście możesz sobie pokillować wszystkie procesy i wolne będziesz miał 1.5 GB, tylko po co? Wszystko będzie musiało być od nowa włączane i ładowane do ramu, co tylko spowolni telefon...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...