Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Koledzy i koleżanki z forum. Postanowiłem podzielić się z Wami moim świeżymi przejściami z Agito.pl. Pewnie sami macie swoje doświadczenia dobre lub złe związane z tym sklepem, ale chce przestrzec tych, którzy opinii nie mają.

 

Do rzeczy, postanowiłem zamówić części do kompa. Wybrałem dwa sklepy, które zrealizują moje zamówienia. Pierwszym z nich jest morele.net (niestety żałuje, że nie jedynym) co do nich nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Potwierdzenie złożenia zamówienia zgodne z podanym terminem, wysyłka dzień później zgodnie z czasem realizacji. Zamówiłem towar w poniedziałek o 23, we wtorek o 11 dokonałem przelewu a w środę miałem już paczkę. Tutaj jest pięknie. Niestety drugim sklepem było Agito.pl (najgorszy sen zaczynał się spełniać). W tym sklepie zamówiłem drugą połowę części włącznie z monitorem. Zamówienie, potwierdzenie złożenia i przelew wykonane tego samego dnia, 27.10.14r. W każdej aukcji jaką wybrałem czas realizacji to 24h. Niestety już po dokonaniu płatności a dokładniej w dniu zaksięgowania mojej wpłaty, Agito zmieniało czas wysyłki z 24h na 2-3 dni. Nie poinformowali mnie o tym, nie dali znać że nie dostanę towaru na czas, który wyznaczyli. Telefon do BOK i przemiła Pani mówi, że to niemożliwe ze taki termin był (no niestety był), nie wiedzą kiedy zrealizują moje zamówienie. Następnego dnia kolejny telefon czy wiadomo kiedy będzie wysyłka i dowiedziałem się od bardzo "miłego" Pana, że przesyłka wyjdzie 31.10. Termin jak mnie powiadomiony jest pewny. Faktycznie wyznaczonego dnia pojawiła się wiadomość o dostępności części ale przesyłka nie została nadana. Dlaczego? Nie wiem.. Dla Państwa w Agito.pl zmiana terminu wysyłki, nie dotrzymywanie terminów, obiecywanie i brak konsekwencji to norma. 

 

Niestety nie jest to pierwszy taki przypadek. To moje 4 zamówienie i niestety trzy z rzędu odbywały się z podobnymi problemami. Nie rozumiem jak można sprzedawać towaru, którego nie posiada się na stanie, twierdząc że jest dostępny i to od ręki. Znajomi, z którymi rozmawiałem też przyznali, że mieli problemy z terminowością dostaw i istne piekło w przypadku reklamacji niedziałającego produktu.

 

Całkowicie odradzam zakupu w tym sklepie. Lepiej zapłacić kilka złotych więcej i kupić w innym sklepie...

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja zamawiałem w agito sporo sprzętu i nie miałem żadnych problemów(jak dostępność produktu się zmieniła to od razu dostałem maila czy chcę eeytować zamówiebie i wymienić produkt czy poczekać az będzie dostępny), z gwarancją to samo. Widać każdemu może się przytrafić nie miła sytuacja w każdym sklepie. Ja agito poleciłem znajomym i też nie mieli żadnych problemów. Morele znów często robi problemy z gwarrancją i jest z nimi dość średni kontakt.

Link to post
Share on other sites

szczera prawda co do agito. zamawiając jedną rzecz zdarzy im się wysłać w terminie, zamawiałem kilka razy części na całego kompa i zawsze był problem z terminem. Jest tyle lepszych sklepów że szkoda nerwów na agito

Edytowane przez janpol2008
Link to post
Share on other sites

ostatnio kupiłem u nich kartę, termin ok.

podobna sytuacja spotkała mnie w komputroniku 9wytrzymałem dwa przesunięcia terminu wysyłki)

Myślę że to utrapienie większości sklepów w których kupujesz-my większą  ilość sprzętu (bo akurat ostatnia sztuka wyszła z magazynu itp.)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

To moje 4 zamówienie i niestety trzy z rzędu odbywały się z podobnymi problemami.

 

Czegoś tu nie rozumiem - jeśli miałeś już ze sklepem takie przygody to po jaką cholerę u nich zamawiasz ?

 

 

 

bo akurat ostatnia sztuka wyszła z magazynu itp.

 

Oczywiście, że tak - jest to normalna rzecz, która zdarza się wszędzie.

 

 

 

Dla Państwa w Agito.pl zmiana terminu wysyłki, nie dotrzymywanie terminów, obiecywanie i brak konsekwencji to norma. 

 

Ponawiam pytanie - po co w takim razie u nich zamawiasz ? Masochizm ?

 

Wyszło szydło z worka - piękne multikonto i idący za tym debilny trolling :]

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...