Skocz do zawartości

Jakie konto bankowe dla 18 latka


Recommended Posts

Ja posiadam konto w T-Mobile i na razie sobie chwalę. 

 

Plusy

1. Konto darmowe, tzn. opłata 6zł jeśli nie przekroczysz płatności 200zł kartą, umówmy się ten punkt jest do osiągnięcia w kilka dni.

2. Wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo (przydaje się na wczasach), dodatkowo 3 wpłaty we wpłatomacie Euronet za free, potem 0,5% prowizji.

3. Darmowe konta walutowe, do każdego karta za darmo i tutaj opłat nie ma żadnych. Korzystam z $ oraz €.

4. 10 natychmiastowych przelewów w każdym miesiącu za free, często stosuję.

5. ROR jest oprocentowany na 3% do 5000zł.

 

Minusy?

1. Niewielka liczba placówek.

2. Ewentualnie inne korzystniejsze oferty kont bankowych

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Masz na myśli tą ofertę: http://www.comperia.pl/szczegoly-konta-osobiste-ror,69-citypriority.html ?

Tania nie jest.

 

Tak. Piszę tutaj o tym. Sam jestem zdnaia,że nie jest taka zła ale jeśli szukasz czegos tanszego to zastanów sie właśnie nad kontem T mobile.

 

Ewentualnie dobre jest jeszcze konto 360 Millenium. Dostajesz tam zwrot części kasy za płacenie telefonem, Konto jako jedno z niewielu posiada jeszcze ofertę moneyback

Link to post
Share on other sites

ING, mają bardzo przyjazną aplikację mobilną, 6zł chyba że 200zł transakcji wtedy nic nie płacisz, niezależnie od bankomatu, żadnych dodatkowych opłat czy prowizji nie będziesz miał, jest nawet otwarte konto oszczędnościowe, więc dla dzieciaka idealne.

Link to post
Share on other sites

ING, mają bardzo przyjazną aplikację mobilną, 6zł chyba że 200zł transakcji wtedy nic nie płacisz, niezależnie od bankomatu, żadnych dodatkowych opłat czy prowizji nie będziesz miał, jest nawet otwarte konto oszczędnościowe, więc dla dzieciaka idealne.

 

7 zł a nie 6 ;) Mają naprawdę dobrą ofertę. Dobrą mają tez w Smart Banku, tylko oni tam akurat nie mają placówek. Jest to ta sama grupa kapitałowa co Smart Bank.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam nie wiem czy słyszeliscie o nowej promocji getin banku mysle że warto sobie tam założyć konto

 

Getin Bank wprowadził konto osobiste Getin UP Free, dedykowane dla młodych Klientów.Oferta została przygotowana głównie w odpowiedzi na potrzeby studentów. Nowe konto to nie tylko atrakcyjne warunki prowadzenia rachunku, ale także liczne promocje i programy rabatowe oraz aż siedem nowych wizerunków kart debetowych.  
Uczestnikiem promocji może być osoba w wieku 18 – 28 lat, która rzecz jasna otrzymuje stypendium z uczelni oraz otworzy bezpłatne konto Getin Up Free. Podczas składania wniosku o konto należy zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe na TAK. Oprócz tego w każdym miesiącu, w którym chcecie zdobyć „podwyżkę” musicie wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 100 zł.
 
Wysokość premii:
 
nagroda powitalna 50 zł za pierwszy wpływ stypendium;
3% każdego wpływu stypendium, maksymalnie 30 zł miesięcznie
Oznacza to, iż w pierwszym miesiącu spełnienia warunku otrzymacie 50 zł + 3% wartości stypendium.
 
Nagroda może być wypłacona uczestnikowi maksymalnie 9 razy w trakcie 12 miesięcy liczonych od momentu wypłaty pierwszej nagrody.
Główne pozycje opłat
 
konto przeznaczone dla osób do 28 roku życia
0 zł - miesięczna opłata za prowadzenie rachunku
0 zł - krajowy przelew internetowy
0 zł - miesięczna opłata za kartę  debetową
0 zł - wypłata gotówki w bankomatach sieci Euronet oraz Planet Cash
3,5% min. 5zł - wypłata gotówki w pozostałych bankomatach
0 zł - wypłata gotówki w pozostałych bankomatach jeśli klient spełnia warunki "Mój Bank"
główne warunki "Mój Bank":
posiadanie konta osobistego w Getin Banku
comiesięczny wpływ wynagrodzenia na kwotę nie mniejszą niż 1.000zł
comiesięczne transakcje bezgotówkowe na kwotę nie mniejszą niż 300zł
otworzenie Konta Oszczędnościowego
wyrażenie zgody na marketing drogą sms-ową i e-mailową
 
Właściciele rachunku Getin UP Free, po spełnieniu określonych w regulaminie warunków, mogą również korzystać ze wszystkich innych przywilejów dostępnych dla Klientów Getin Banku w ramach Pakietu Korzyści "Mój Bank". To między innymi wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, atrakcyjne warunki kredytu, możliwość otrzymania zwrotu części kosztów domowych rachunków, czy też zwrotu części płatności realizowanych za pomocą karty kredytowej. Automatycznie przystępują również do Programu Rabatowego, otrzymując zniżki podczas płatności kartą Getin Banku w sklepach i placówkach prawie 80 partnerów akcji, w tym na przykład w szkole językowej EMPIK.
Polecam
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Zdecydowanie smart bank

0zł za prowadzenie konta

0 zł za przelewy do innych banków

0 zł za wypłąty w Polsce oraz za granicą

oraz bardzo korzystne przewalutowanie ( przydaje się na przykład jak chcesz wypłacić sobie kasę za granicą na jakiejś wycieczce...nie musisz kombinować z przewożeniem ze sobą większej ilości kasy...).

Tutaj szczegóły http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/- jest to w zasadzie jedyne konto bez ządnych haków...

Link to post
Share on other sites

A tu problemy ludzi korzystających ze Smart Banku:
http://bankowe-konta.info/konto/smart/

 

Za transakcje w innej walucie masz 3% kwoty transakcji. Trzeba by dopytać czy nie dotyczy to wypłat w bankomacie bo to też inna waluta niż ta w której byłoby konto prowadzone.

Edytowane przez orbik
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Moja córka wyjechała na studia w zeszłym roku, co wiązało się z założeniem konta. Szukałam informacji w internecie na temat różnych kont, aby wybrać to najlepsze w naszym przypadku. Wszystkie informacje czerpałam ze strony http://konto-w-banku.pl/najlepsze-konta-bankowe/. Przydatna encyklopedia wiedzy o bankach. W efekcie wybrałyśmy Smart Bank.

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ja mam konto w Alior Banku i złego słowa nie mogę powiedzieć. Ale wiadomo, że wszystko zależy od naszych wymagań, oczekiwać, dlatego uważam że każdy przed wyborem konta powinien dobrze zapoznać się z ofertami. Warto też wiedzieć co mają do powiedzenia inni klienci na temat dengo konta w banku. W serwisie banki.a-m.pl, znajdziesz wszystkie aktualne oferty, opinie i godziny przelewów.
Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

Zobacz sobie ranking kont internetowych dla młodych - http://konto-internetowe.pl/ranking-kont-internetowych-dla-mlodziezy-konto-dla-mlodych/ - szybko, w jednym miejscu można porównać sobie oferty z wielu banków. Jeśli chodzi o konta online to wiele jest darmowych, więc znakomita opcja dla studenta czy właśnie osoby młodej :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...