Skocz do zawartości

Recommended Posts

Budżet: Około 150 PLN


Jakiej myszki obecnie używasz: ASUS GX800


Jaką masz obecnie podkładkę: SPYDEE


Z jakich wartości DPI korzystasz: 1200-2400


Ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – cm / 360° w grach FPS: -


W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): League of Legends oraz Harthstone


Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 14 cm


Ile przycisków używasz w myszce: 5 ( 2 na lewej ściance, LPM, PPM oraz rolka)


Chwyt: PALM GRIP


Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): (1+2+2)


Dlaczego chcesz zmienić mysz: Obecna chwile po zakończeniu gwarancji zaczęła się psuć, lewy przycisk myszki przestał działać, próby naprawy skutkowały krótkotrwałym pozytywnym efektem.


Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): byle nie różowa, 5 przycisków jak u poprzedniej, tym razem chcę bezprzewodową


Prosiłbym o podawanie myszek, które już były w waszych dłoniach, które już przetestowaliście. Dziękuję.


Link to post
Share on other sites

Napisałem podobny post niżej jak i nowy przed chwilą, zastanawiam sie nad takimi modelami... 

A4TECH Bloody Terminator RT7 Wireless,Gigabyte ECO600V2,HP X7500

A4Tech jest polecany ze względu na optykę,ale nie trzymałem jej w dłoni. Za to Gigabyte i HP są duże i bardzo wygodnie sie je trzyma,szczególnie HP. Co do gigabyte to ludzie piszą ze lewy przycisk potrafi sie zacinać,wiec sam niewiem co wybrać :\

Link to post
Share on other sites

Podobny, tyle że ja podałem informacje, któe należy umieścić :P problem mamy podobny, lecz nasz budżet troszkę się różni bo 200 PLN nie wydałbym.

Też tak jak Ty zastanawiam się nad serią A4TECH Bloody Terminator/Gamming. Mam nadzieję, że ktoś coś wiecej wie o tej serii.

http://forum.benchmark.pl/topic/150547-duża-bezprzewodowa-myszka-do-grania-do-200zł/#entry1615365 wszystko opisałem wcześniej,ale nie dostałem konkretnej odpowiedzi...

Nabylem... Logitecha G602... Trochę mnie poniosło,ale co tam:) na parę lat będzie,niektórzy wydają więcej na fajki miesięcznie...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...