Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Słuchawki Bluetooth (Natec BAT)

Natec Bat Bluetooth słuchawki audio opinie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 mehimz

mehimz
  • Nowicjusz

• 5 postów

Napisano 24 październik 2014 - 09:13

Witam,

Rozglądam się za słuchawkami do ogólnego użytku z komputerem / telefonem. Nauszne i bluetooth. Wpadłem przypadkiem na te słuchawki Natec Bat i potrzebuję opinii jakiegoś użytkownika. Próbowałem znaleść w google i na benchmarku jakichś konkretnych informacji ale niestety się nie udało. Spotkałem się z jakimiś opiniami ale to troszkę podejrzane, że użytkownicy którzy wystawili opinie zarejestrowali się w dniu wystawienia opinii i to ich jedyna opinia. Większość recenzji i opisów jest taka sama, te same zdjęcia i ten sam tekst. Spotkałem się z wpisem, że słuchawki działają bezprzewodowo natomiast mikrofon trzeba podłączyć do komputera za pomocą kabla (?!) nie mogę znaleść ani potwierdzenia tego posta ani zaprzeczenia... Czy ktoś może te słuchawki posiada i może się wypowiedzieć? Jak takie ładne słuchawki, z taka funkcjonalnością i super ceną mają tak mało opinii w internecie?

Pozdrawiam!

Nikt nie odpowiada, w internecie cisza a słuchawki na rynku już prawie rok :D to zdecydowanie jakiś produkt widmo. Tanie ładne i nieznane... aż ciśnie się na usta... IT'S A TRAP

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Natec, Bat, Bluetooth, słuchawki, audio, opinie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych