Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie.

 

Ostatnio zrezygnowałem z oficjalnego Androida 4.3 na swoim Galaxy S3 (i9300) i zainstalowałem Cyanogenmod 11 (11-20141008-SNAPSHOT-M11-i9300) na Androidzie 4.4.4. Z początku byłem bardzo zadowolony przede wszystkim dlatego, że telefon dostał porządnego kopa jeżeli chodzi o wydajność ale zaczynają mnie denerwować niektóre drobniejsze rzeczy, które bardzo by mi się przydały. Oczywiście one są dostępne ale po prostu nie działają. Chciałbym dostać jakieś porady w jaki sposób można je naprawić.

 

1. Jeżeli jakaś aplikacja daje mi powiadomienie to dioda LED zwyczaje nie daje znać - w ustawieniach jest zaznaczone, że dioda LED jest włączona przy powiadomieniach. Dioda włącza się tylko wtedy jak ładuje telefon - w dodatku nie na żółto tak jak powinno być tylko biało-zółto-'cośtam'. Widać dokładnie jak na diodzie świeci się osobno R, B i G.

 

2. Dodałem swoje konto mailowe (nie GMail) i ustawiłem by co 15 minut sprawdzał pocztę. Jednak dopóki nie wejdę w pocztę i nie sprawdzę jej sam to o żadnym mailu się nie dowiem, nie wspominając już o powiadomieniu przez diodę LED.

 

Możliwe, że pewnie jeszcze coś znajdę.

Zna się ktoś na CM na tyle, żeby pomóc?

Link to post
Share on other sites

Z tą diodą też tak miałem, raz działała, raz nie... Niestety nie wiem, jak to ogarnąć. Z tą pocztą to mam zbyt wielu pomysłów, może masz włączone oszczędzanie energii? Nie wiem, czy to była funkcja w konkretnym romie, który miałem, ale było to włączone - oszczędzanie energii, które wyłącza sieć na wyłączonym ekranie. CM to dziwne zjawisko, ja zawsze po jakimś czasie i tak wracam do samsungowego Archi Droida :P Ewentualnie zainstaluj sobie jakiegoś zmodowanego CM - ja używałem tego http://forum.xda-developers.com/galaxy-s3/development/rom-cyanogenmod-11-t2698275 i poza tą diodą (która jednak czasem działała) wszystko było ok.

Link to post
Share on other sites

Z tą pocztą to mam zbyt wielu pomysłów, może masz włączone oszczędzanie energii? Nie wiem, czy to była funkcja w konkretnym romie, który miałem, ale było to włączone - oszczędzanie energii, które wyłącza sieć na wyłączonym ekranie.

 

Nie mam włączonego oszczędzania energii. Co do diody to może pokombinuje coś jeszcze.

 

 

Masz roota? Zaintaluj sobie xposed i poszukaj modułów do obsługi led a co do poczty to spróbuj https://play.google....pushfixer&hl=pl

 

Tak, mam zrootowany telefon. Przetestuje ten PNF. Dzięki chłopaki! Jak dalej będę miał problem to dam znać.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...