Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Samsung Galaxy S3 i Cyanogenmod 11

i9300 samsung cm11 m11 cyanogenmod galaxy s3 android 4.4.4

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wasek

Wasek
  • Dyskutant

• 177 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 23 październik 2014 - 00:27

Witajcie.

Ostatnio zrezygnowałem z oficjalnego Androida 4.3 na swoim Galaxy S3 (i9300) i zainstalowałem Cyanogenmod 11 (11-20141008-SNAPSHOT-M11-i9300) na Androidzie 4.4.4. Z początku byłem bardzo zadowolony przede wszystkim dlatego, że telefon dostał porządnego kopa jeżeli chodzi o wydajność ale zaczynają mnie denerwować niektóre drobniejsze rzeczy, które bardzo by mi się przydały. Oczywiście one są dostępne ale po prostu nie działają. Chciałbym dostać jakieś porady w jaki sposób można je naprawić.

1. Jeżeli jakaś aplikacja daje mi powiadomienie to dioda LED zwyczaje nie daje znać - w ustawieniach jest zaznaczone, że dioda LED jest włączona przy powiadomieniach. Dioda włącza się tylko wtedy jak ładuje telefon - w dodatku nie na żółto tak jak powinno być tylko biało-zółto-'cośtam'. Widać dokładnie jak na diodzie świeci się osobno R, B i G.

2. Dodałem swoje konto mailowe (nie GMail) i ustawiłem by co 15 minut sprawdzał pocztę. Jednak dopóki nie wejdę w pocztę i nie sprawdzę jej sam to o żadnym mailu się nie dowiem, nie wspominając już o powiadomieniu przez diodę LED.

Możliwe, że pewnie jeszcze coś znajdę.

Zna się ktoś na CM na tyle, żeby pomóc?

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

#2 kubekpop

kubekpop
  • fastboot flash boot boot.img

• 689 postów
  • GG:10808212
  • 3DMark 06:23k

Napisano 23 październik 2014 - 05:30

Z tą diodą też tak miałem, raz działała, raz nie... Niestety nie wiem, jak to ogarnąć. Z tą pocztą to mam zbyt wielu pomysłów, może masz włączone oszczędzanie energii? Nie wiem, czy to była funkcja w konkretnym romie, który miałem, ale było to włączone - oszczędzanie energii, które wyłącza sieć na wyłączonym ekranie. CM to dziwne zjawisko, ja zawsze po jakimś czasie i tak wracam do samsungowego Archi Droida :P Ewentualnie zainstaluj sobie jakiegoś zmodowanego CM - ja używałem tego http://forum.xda-dev...mod-11-t2698275 i poza tą diodą (która jednak czasem działała) wszystko było ok.

• 0

GA 990XA-UD3; FX6300 @4.5GHz; GTX560 @930MHz; 8GB DDR3 @1800MHz CL9; Corsair Force GT 60GB

Jak łatwo przyspieszyć Androida Odblokowywanie Xperii 2011&NXT Zbiór opinii o smartfonach Poradnik czym kierować się przy wyborze smartfona

#3 Patrick.

Patrick.
  • Gaduła

• 480 postów

Napisano 23 październik 2014 - 05:56

Marko robi dobrą robotę, używałem jego buildów na S2 i nie było problemów : )
  • 0

#4 huckinCharlie

huckinCharlie
  • another time another place

• 1004 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 23 październik 2014 - 09:15

Masz roota? Zaintaluj sobie xposed i poszukaj modułów do obsługi led a co do poczty to spróbuj https://play.google....pushfixer&hl=pl

• 0

workhorse H2O ::: 6900K @4.4 - asus X99e ws- Radeon Pro Duo - NVMe 1T - SSD 2TB - 64GB RAM 3000 - Super Flower leadex 1000W

Audioengine D1 - XFI Titanium HD (6x LME49990) - Audiolab M-DAC - Adam Artist 5/6 - ATH M50x - Nexus 6P 128GB - Vsonic SDV3s mod

ONE

#5 Wasek

Wasek
  • Autor tematu
  • Dyskutant

• 177 postów
  • Miejscowość:Kielce

Napisano 23 październik 2014 - 09:40

Z tą pocztą to mam zbyt wielu pomysłów, może masz włączone oszczędzanie energii? Nie wiem, czy to była funkcja w konkretnym romie, który miałem, ale było to włączone - oszczędzanie energii, które wyłącza sieć na wyłączonym ekranie.

Nie mam włączonego oszczędzania energii. Co do diody to może pokombinuje coś jeszcze.

Masz roota? Zaintaluj sobie xposed i poszukaj modułów do obsługi led a co do poczty to spróbuj https://play.google....pushfixer&hl=pl

Tak, mam zrootowany telefon. Przetestuje ten PNF. Dzięki chłopaki! Jak dalej będę miał problem to dam znać.

• 0
=======Laptop=======
Spoiler

===PERIPHERALS===
Spoiler

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: i9300, samsung, cm11, m11, cyanogenmod, galaxy, s3, android, 4.4.4

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych