Skocz do zawartości

[PROMOCJE] Łap okazję - granie w dobrej cenie


Recommended Posts

1. Wchodzimy pod ten adres http://www.docoja.com/blue

2. W pustym polu po środku strony wklejamy adres: http://www.hotukdeals.com/visit?m=15038&q=834553

3. Klikamy „go”

4. Przechodzimy dalej, potwierdzamy wszystko

5. Logujemy się na swoje konto EA bądź też rejestrujemy nowe

6. Po potwierdzeniu danych pobieramy EA download manager

7. Instalujemy na PC i zaczynamy pobierać grę

 

Burnout Paradise za free

Link to post
Share on other sites

I chyba najlepszy deal tegorocznej wyprzedaży świątecznej

Mafia II 9,99E

MAfia II Deluxe Edition 12,49E

DLC (Jimmys Vendeta, Joe's Adventure , Betrayal of Jimmy) po 1,99E

 

Czyli możemy mieć komplecik za 16E, który u nas kosztuje 160 zł ...

 

EDIT: Oferta ważna do poniedziałku do godz. 19.00 naszego czasu.

Link to post
Share on other sites

Promocje Steam-a obowiązujące do 19h00 dzisiejszego (03.01) dnia:

-Stalker Shadow of Chernobyl i Call of Prypiat za 4,99 euro (zamiast 30 euro)

- Dead Space I - 5,10 euro (zamiast 14,90 euro)

- Mafia II (podstawowa wersja) - 9,99 euro (szok :D:) ) (zamiast 40 euro)

- GTA 4 + 2 DLC - 8,75 euro (istna perełka :hahaha: ) (zamiast 40 euro)

Wybrałem te 4 ponieważ są to ceny dużo niższe niż w empiku czy np sklepie internetowym gram.pl.....

 

U nas takie ceny będą za 2 - 3 lata jak te tytuły wyjdą w jakieś serii bestselerów czy jakieś innej Cd-Projektu bądź innej Polskiej firmy....

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Promocje wyświetlają się w newsach przy włączeniu Steama.

 

A płatności dokonuje się normalnie. Kartą kredytową płacę w złotówkach i automatem przelicza mi na euro.

 

Aktualnie naszą walutą są zdupione złotówki ale nawet przy naszej walucie opłaca się inwestować w promocje na steamie.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

To jest jakaś paranoja. Konto steam jest po polsku ale płacić można tylko w euro. Nie mogliby podpisać umowy z jakimś bankiem w kraju, aby przelewy były płacone w złotych. :)

 

Co prawda znalazłem taki temat

Jak zapłacić za grę na Steam

http://www.favore.pl/forum/komputery-in ... 890,0.html

To to nie rozwiązuje problemu. Paypal lub karta kredytowa. ja nie ma tego.

Link to post
Share on other sites

Po co te wszystkie kombinacje?

Visa electron - zapłata kartą i już.

Bank Ci sam grzecznie przeliczy Twoje zł na koncie na odpowiednia ilość euro.

Na swoim koncie mam 50-60 gier, a kupuje tylko wtedy kiedy sa dobre promocje.

Jak dla mnie steam jest doskonała platformą.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam mam glupie pytanie wogule inne od tego watku.

kiedy wyjdzie half life black mesa?? albo juz jest?? jestem nie wtajemniczony aktualnie

kolejne pytanko i prosze o odpowiedź, czego mi potrzeba do zagrania w black mesa source alfa? czy jakos tak

Link to post
Share on other sites

Na steam, można płacić i kartą Visa, i paypalem.

Ja zasadniczo jezeli jest tylko możliwość to płacę paypalem.

Nawet preferuje sklepy ktore mają opcje paypal.

Dlaczego?

Ano dlatego ze jest to jedna z bezpieczniejszych metod.

nie podajemy sprzedawcy i nie ma transferu danych o numerach kart płatniczych, wiec unika się kłopotliwego wyjaśniania w razie kradzieży pieniędzy z konta.

Wiem, owszem w razie kradzieży nr karty pieniądze wrócą na konto, ale jest to upierdliwe.

Przerabiałem to kilka razy.

Poza tym w paypalu w każdej chwili masz możliwość zrobić dysputę i zostaje rozpoczęta procedura negocjacji ze sprzedawcą i w razie czego wstrzymanie zapłaty.

 

Zasadniczo forma podawania ceny nie ma znaczenia, czy to są dolary czy funty czy euro, jeden pieron, zostanie przeliczony na dzień transakcji i po sprawie.

 

Mają dobre ceny, choć zdarzyło mi się niedawno znacznie taniej kupić Back Ops na Amazon

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie steam to zdzierstwo na całego. Nie zauważylem praktycznie co można tam taniej kupić. Dla przykladu. Crysis 2 bedziemy mogli kupic za jedyne okolo 200pln. Wystarczy sprawdzic, ze kazdy sklep oferuje to samo i to w wersji nieelektronicznej za (najdrozej) okolo 129 pln, ktora latwo pozniej odsprzedac. Tak zapytam bo moze cos mi umknelo, gdzie tu sens? :D To samo dead space 2? 50 euro? Wow :D Na allegro nowa w folii za 100pln. Ze starszych tytulow: doom 3 na steam za okolo 80 pln, na allegro nowy w foli za okolo 39 pln. Czasem trafi sie cos lepszego, np. mafia 2 za chyba 12 euro byla. Ale to jak igla w stogu siana.

Pomyslalby, ze elektroniczne wydania oznaczaja nizsza cene na logike. Chyba, ze za eko mamy extra placic :D

Link to post
Share on other sites

ceny sa dostosowane do warunkow europejskich. nic nie poradzisz na to, ze za taka sama prace tutaj dostajesz 1300 zl, a w Anglii 5000 zl w przeliczeniu. policz sobie to tak: tutaj zarabiasz 1300 i w Anglii 1300 ( przelicznik 1:1 ), tutaj gra kosztuje 130, tam 50. jest roznica? stac Cie na kupno gry przez steam, stac. niestety, jak jest u nas kazdy wie. a gry na steamie kupuje sie na wyprzedazach i mozna je dostac po 12, 20 zl.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...