Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Używka Nexus 4 czy Xperia Z - (do ok. 800 zł)

nexus xperia google sony pomoc wybór smartfon telefon xperia z pilne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ekoiks

Ekoiks
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 405 postów

Napisano 22 październik 2014 - 22:39

ja ze swojej strony polecam nowy LG g2 mini lub używany LG G2 :) bateria mega dlugo trzyma, wyswietlacz super :) telefony szybkie :)

LG zupełnie mi się nie podobają :/

Czemu tylko myślisz nad telefonami sony?m2 to coś pokroju lg 2mini i nie można tego do zetki porównywac.

Podobają mi się i mam uznanie do tej marki - nic od niej mi się nie psuje. Samsungi wyglądają trochę zabawkowo, to samo LG. Podobają mi się też Apple, no ale cena robi swoje.

Na choryzoncie pojawiła się nowa oferta, czyli Xperia Z2 jak nowy kupiony w sierpniu na gwarancji za 1100 zł drogą wysyłkową przez Allegro (większ bezpieczeństwo?) Która z tych ofert jest najlepsza?

Proszę o szybką odpowiedź, jutro zamierzam kupić telefon.

• 0

#22 Marek Lolasi

Marek Lolasi
  • Pasjonat

• 889 postów

Napisano 23 październik 2014 - 16:04

Z2 to dobry telefon, ale tez swoje wady. Jest stosunkowo duży, aparat gorszy niz w lg czy samsungu, dość łatwo sie rysuje. Nie wszystkie samsunki wyglądają źle, podobnie jest z lg. Seria note czy alfha są ladne, g3,g3s, czy nawet stare g to klasa sama w sobie, widać nie miałes tego w ręce. Nie zmienia to faktu ze z2 w takim stanie i takiej cenie to dobra oferta.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nexus, xperia, google, sony, pomoc, wybór, smartfon, telefon, xperia z, pilne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych