Skocz do zawartości

Niski budżet - Lumia czy coś na Androidzie


Recommended Posts

Miałem brać iPhone'a, ale się rozmyśliłem - za drogie te telefony do moich wymagań. Nie chcę wydać zbyt dużo na telefon, bo nie ma to sensu według mnie. Czego potrzebuję:

- płynność w działaniu,

- długi czas na baterii,

- ekran max. 5",

- dobra jakość dźwięku,

- Dual SIM (chociaż, jeśli bez tej funkcji będzie lepszy telefon w tej cenie to kupię bez niej),

- Każda apka ma działać płynnie,

- w miarę dobre zdjęcia i wideo,

- przyzwoity ekran.

 

Myślę o kwocie ok. 500-600 złotych, oczywiście mogę dopłacić jak warto. To i tak sporo, ciężko mi wydać tyle na "tylko telefon". Z każdego wymagania powyżej mogę zrezygnować na rzecz innego, ale musi być warto. Generalnie nie miałem długiej styczności z WP - jak się pobawiłem w sklepie to nie przypadł mi do gustu, ale z tego co czytałem, działa to lepiej niż Android (chociaż nie można zgrać za darmo apek...). Kupuję nowy telefon, bo mam Wave723 i chcę się uwolnić z tego systemu Bada :/

 

W grę wchodzą "chińczyki" i telefony używane (na 99% kupię używkę).

 

Co proponujecie i dlaczego?


Z tego co na razie zwróciło moją uwagę to:
Motorola Moto G2, Samsung Galaxy S4, dwa nowe myPhone, Zenfone 5, Xperia m2, HTC One Mini, telefony Zopo i Huawei. Znalazłem też Jiayu, ale jakoś nie jestem przekonany.

 

Widziałem też reckę LG L70, cena przystępna, wydaje się spoko.


DO USUNIĘCIA

Edytowane przez Ekoiks
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...