Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nic nie stracisz, bo wgrywasz ORYGINALNE oprogramowanie od Sony. Sieć sama nie naprawia telefonów, tylko jest pośrednikiem podczas realizowania gwarancji i tylko wysyła je do autoryzowanego serwisu. Tak długo jak wgrane będziesz miał oryginalne oprogramowanie, nikt nie ma prawa odmówić Ci gwarancji.

 

Najlepiej jest pobrać Sony PC Companion i dzięki niemu wgrać oficjalny soft.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Oni są głupi....spotkałem się z mało rozgarniętymi ludźmi w salonach i wiem, że oni pracują tam z przypadku - aktualnie była praca, albo znajomy załatwił. Mają do głowy wbite jak naciągać ludzi na abonamenty i na tym bajka się ich kończy.

 

Jeśli wrzucisz do telefonu oficjalny soft od Sony/Google dla Twojego telefonu to nadal masz gwarancję producenta.

Nie wiem jak teraz wgrywa się ROMY do telefonów, ale za moich czasów wrzucałem wszystko przez Odina - wcześniej mogłeś nawrzucać milion customów...jeśli była potrzeba to czyściłeś licznik bootloadera, wrzucałeś przez Odina oficjalny (trzy lub jedno plikowy( ROM i gra gitara.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

hej no coz podobno to prawda, jak mowi kolega powyzej. Zreszta jak dlugo jeszcze bedziesz miec ow gwarancje?

Ogolnie nie polecam nowszego tycio softu, a mianowicie 4.4.2. Ow wersja ma blad z usypianiem rdzeni sandpragona (ktory ow funkcje ma hardwarowo zalatwiona), gryzie sie to i powoduje drain baterii. Dodatkowo sporo problemow z wykanczaniem baterii sprawiaja uslugii google play, trzeba sie troszke nakombinowac aby bateria dzien wytrzymala, mialem i skonczylo sie to downgradzie do 4.2.2 i znow aktualizacji do 4.3. Ogolnie google troszke zalepil softem 4.4.2 i nawet nexusy mialy z nim klopoty, producenci staralis ie to latac z roznym powodzeniem. 

 

Wersja 4.4.4 to juz podobo inna bajka, nie testowalem jeszcze, brak czasu na aktualizacje i zabawe z ustawianiem wszystkiego od poczatku, ale dosc pochlebne opinie zbiera.

 

Mozesz sprawe aktualizacji zalatwic pc companionem, ewewntualnie flashtool'em (ale najpierw poczytaj bo flashtool to dosc potezne narzedzie i warto wiedziec co mozesz nim zrobic i co sie z tym wiaze)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...