Skocz do zawartości

ASUS GTX 970 STRIX


Recommended Posts

Do sprzedania ASUS GTX970 STRIX, oczywiście w nienaruszonym stanie na gwarancji 3 lata wraz z dowodem zakupu. W Boost po OC dobija do 1500MHz, więc nie jest to padaka ;)

 

Cena 1480zł+kw. Allegro również wchodzi w grę.

 

Uprzedzając pytania - dlaczego sprzedaję? Do 1080p wolę wybrać coś tańszego i różnicę przeznaczyć na nową obudowę, 970 jest aż nad to ;) Dlaczego po prostu nie zwrócę? Bo kupiłem z odbiorem osobistym i niestety nie mam takiej możliwości.

 

Kontakt przez PW lub telefonicznie 506926403. 

 

http://s1.bild.me/bilder/060112/4168083IMG_0150.JPG

Link to post
Share on other sites

Bzdura, jeśli kupiłeś przez internet  z opcją odbioru osobistego, to dalej przysługuje Ci prawo zwrotu 10 dniowego

 

Nie zawsze, zależy od sklepu. Niektóre sklepy się wycwaniły i dodały w regulaminie zapis, że zawarcie umowy następuje z chwilą odbioru towaru w sklepie, a kliknięcie to tylko rezerwacja. Vide Komputronik.

Link to post
Share on other sites

 Dlaczego po prostu nie zwrócę? Bo kupiłem z odbiorem osobistym i niestety nie mam takiej możliwości.

 

 

 

Skontaktuj się z rzecznikiem praw konsumenta. Ciekaw jestem co on na to cwaniactwo sklepów i czy coś w tym przypadku się da zrobić... czy może najzwyczajniej ominęli prawo. Morele kiedyś miało podobną sytuację, lecz nie mieli nic zaznaczone odnośnie "zawierania umowy w sklepie" i zapłacili ponad 100k kary.

 

Regulaminem sklepu się można podetrzeć ;)

Link to post
Share on other sites

Odbiór był u partnera komputronika, więc tak jak pisze @Kethael. Szkoda mi czasu (i nerwów) by się kłócić ze sklepem a już tym bardziej sądzić.
 

Cena 1470zł razem z wysyłką.

Allegro drożej o prowizję - http://allegro.pl/show_item.php?item=4706488670

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Od zaraz? A podobno są problemy z dostępnością tych kart.

 

U mnie też bez problemu mogę mieć te kartę w dwóch sklepach. Powoli już największy nabór się kończy i sklepy już coraz bardziej uzupełniają magazyny. Jeszcze miesiąc i w każdym sklepie będzie dostępne od zaraz. 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...