Skocz do zawartości

Pomoc przy wybraniu podzespołów do komputera za +/- 3000 zł


Recommended Posts

Cześć.

Złożyłem taki oto komputer do gier i prosiłbym o ewentualne porady co mogę poprawić bez większych kosztów (budżet ;P).

Tak więc :

CPU : Intel Core i5 4690K 3.5 GhZ BOX (Zastanawiam się nad wersją bez boksowego chłodzenia , lecz nie wiem czy jest taka możliwość , jeżeli tak to prosiłbym o link lub jakąś informację )

 

GPU :MSI GeForce GTX 760 OC Twin Frozr IV Gaming 2 GB DDR5 PCI 

 

 

PŁYTA GŁÓWNA : ASRock H97 Pro 4 

 

 

RAM : Kingston HyperX DDR3 8 gb 1600 MhZ 2 x 4 GB CL9

 

 

CHŁODZENIE PROCESORA : SilentiumPC Spartan Pro HE924

 

 

DYSK SSD : Samsung 840 EVO SSD 250GB Basic (MZ-7TE250BW)  (Myślę że i tak to 256 GB będę zapełniał dość długo , więc nie zdecydowałem się na typowy dysk twardy , a poza tym SSD jest szybszy )

 

ZASILACZ : Cooler Master G650M 650W

 

OBUDOWA : Zalman Z3 Plus White

To by było na tyle z głównych podzespołów , teraz zostają tylko peryferia ( Myszka , Klawiatura ), które dodam tak żeby opis był pełny. NIE WLICZAM PERYFERIÓW Z CENĘ KOMPUTERA ! ! ! 

KLAWIATURA : CM Storm Quickfire TK Blue

MYSZKA : Logitech G502 Proteus Core

 

To jest wszystko co wybrałem do mojego peceta , jeżeli macie jakieś porady , naoiszcie śmiało.

Pozdrawiam  :) .

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Intel Core i5 4690K 3.5 GhZ BOX

 

 

SilentiumPC Spartan Pro HE924
 

To tak, jakbyś włożył silnik z Ferrari do Malucha. To chłodzenie nie ma prawa bytu przy 4690k.

 

Zestaw jest słabo złożony. Zastosuj się do:

http://forum.benchmark.pl/forum-9/announcement-13-jak-poprosi%C4%87-o-pomoc-w-dziale-komputery-zestawy-komputerowe/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...