Skocz do zawartości

[PC] HATRED


Antiax

Recommended Posts

http://www.hatredgame.com/img/logo.png


 


Cóż gra wywołała już sporo szumu w sieci, więc oddzielny temat jej się należy. 


Hatred to izometryczny shooter z mrocznym klimatem, gdzie gracz wciela się w antagonistę, który nienawidzi ludzi i dąży do ich eliminacji. 


 


Deweloper: Destructive Creations 


Platforma: PC


Data premiery: Q2 2015


Silnik gry: Unreal Engine 4


 


Zwiastun:


https://www.youtube.com/watch?v=RrX7G-1xPLs


 


Obrazki:


http://abload.de/img/s1h6dan.jpghttp://abload.de/img/s2e8exf.jpghttp://abload.de/img/s5xkckd.jpghttp://abload.de/img/s6hlu3x.jpghttp://abload.de/img/s4k3cqf.jpg


 


 


 


 


 


  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Takie coś powinno spotkać się z jednoznacznym bojkotem ze strony graczy i całego środowiska "gamingowego".

Tak bezsensownej gry ze świecą szukać (poza Postalem), bo nawet w Manhuntcie i Hotline Miami jakiś cel mordowania był. Taki "wytwór" tylko szkodzi branży bo potem jest przytaczany jako przykład bezsensownej przemocy i agresji w grach.

 

W moim odczuciu twórcy chcą bazować tylko na skandalu jaki może wywołać, bo rozgrywka jak sprzed dekady. Mam nadzieję że na trailerze się ta produkcja skończy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ty tak na serio?

Co złego jest w przemocy? Jak każdy normalny i zdrowy chłopiec lubiłem się bawić żołnierzykami w wojnę, każdy chciał mieć broń, a patyki często robiły za pistolety, którymi się na wzajem zabijaliśmy podczas gry w policjantów i złodziei .

Na początku podstawówki grałem w GTA I, Carmageddona, Postala, Shadow Warrior, Duke Nukem 3D, Necrodome i całą masę brutalnych gier. Rozjeżdżanie pieszych w Carmageddonie sprawiało wielką frajdę!
Jako że jestem normalnym człowiekiem nie przeniosłem rozrywki na prawdziwe życie, jak dotąd nikogo nie zabiłem.

Nie utraciłem także moralności oraz empatii.

 

 

 

Taki "wytwór" tylko szkodzi branży bo potem jest przytaczany jako przykład bezsensownej przemocy i agresji w grach.

Co Ci przeszkadza jakieś tam gadanie ludzi, którym brakuję zdrowego rozsądku? Zawsze znajdą się tacy krzykacze, trzeba ich po prostu ignorować.

 

 

W moim odczuciu twórcy chcą bazować tylko na skandalu jaki może wywołać, bo rozgrywka jak sprzed dekady. Mam nadzieję że na trailerze się ta produkcja skończy.

Znaleźli nisze na rynku gier i chcą ją wypełnić, czym im się uda zobaczymy.

Dlaczego w pewnym sensie chcesz zabraniać rozrywki innym? Nie chcesz? Nie graj, ale dlaczego życzysz innym źle? Czyżby przez brutalne gry?!

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

 

Dlaczego w pewnym sensie chcesz zabraniać rozrywki innym? Nie chcesz? Nie graj, ale dlaczego życzysz innym źle? Czyżby przez brutalne gry?!
 

 

Nikomu niczego nie zabraniam, wolna wola w co grasz. Tak samo prawnie nie chcę żeby to było zabronione.

Absolutnie nie twierdzę że gry wzmagają agresję, a wręcz przeciwnie - pozwalają się odstresować. Po prostu ta oto produkcja, podobnie z resztę jak i Postal jest obrzydliwa. Wirtualne szczanie na ludzi, czy oblewanie małych dzieci benzyną nie jest dla mnie wyznacznikiem dobrej zabawy. W przypadku tej produkcji faktycznie życzę im źle i mam nadzieję że gra umrze śmiercią naturalną jak inne mierne produkcje.

 

 

 

Co Ci przeszkadza jakieś tam gadanie ludzi, którym brakuję zdrowego rozsądku? Zawsze znajdą się tacy krzykacze, trzeba ich po prostu ignorować.
 

 

Zgadzam się. Po prostu tutaj widzę niepotrzebne dolewanie oliwy do ognia.


 

 

Carmageddona

Uwielbiam! Czekam z niecierpliwością na Reincarnation.

 

Nam nadzieję że tym razem jaśniej się wyraziłem i zostanę lepiej zrozumiany niż po poprzednim poście. 

Link to post
Share on other sites
Po prostu ta oto produkcja, podobnie z resztę jak i Postal jest obrzydliwa.

Dla mnie bieganie z parówką na wierzchu i wysłuchiwanie komentarzy Pań typu "widywałam większe" było bardzo zabawne :D

 

 

oblewanie małych dzieci benzyną

W Postalu nie ma dzieci. 

 

Dla jednych żarty o martwych płodach są zabawne, dla innych nie. Lubię czarny humor i rasistowskie żarty, ale mimo to nie wstąpiłem do KKK.

 

 

 

W przypadku tej produkcji faktycznie życzę im źle i mam nadzieję że gra umrze śmiercią naturalną jak inne mierne produkcje.

Nie oceniajmy książki po okładce... 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Powyższy zwiastun opublikowano z okazji uruchomienia systemu pre-orderów:

 

There are two editions to choose from:

 

Digital version with a bonus official game soundtrack available for 16.66€

Digital version with a bonus official game soundtrack and a T-shirt available for 36.66€

(The second edition is limited to 1485 units only so make it quick before it's gone!)

 

 

Hatred will be available in multiple languages and will be released in Q2 2015 on PC.

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...


 


Premiera gry została ustalona na 1 czerwca 2015 r. , czyli obchodzony w Polsce - Międzynarodowy Dzień Dziecka.


 


Gra początkowo miała zadebiutować 19 maja, lecz:


 


"Na 99% jest to ostateczna data premiery, ponieważ gra jest prawie ukończona i w tej chwili jesteśmy na końcowym etapie nadawania jej ostatnich szlifów. Zabawny jest fakt, że chcieliśmy wydać grę 19 maja, ale nasz zespół będzie zajęty wtedy graniem w Wiedźmina 3 :)."


Link to post
Share on other sites

Właśnie dostałem maila:

 

We’ve got a surprise for you!

 

You can activate Hatred game on two platforms with two keys!

You may use one key to activate the game for yourself. With the other one - do what you like. Give it to your friend, sell it, it's yours!

Dostałem dwa klucze. Jeden na steam i drugi na Desura. Wielki plus dla twórców, aby gra była dobra.

 

No i mam do oddania klucz na platformę Desura ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

 

 

Osoby, które zamówiły grę Hatred w przedsprzedaży, będą mogły zagrać trzy dni wcześniej - 29 maja. Kontrowersyjna strzelanka polskiego studia Destructive Creations nie będzie dostępna na GOG.com, gdyż właściciele sklepu odmówili dystrybucji gry.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=92003


Dzisiejszy e-mail:

You may have heard about that or not, but recently we announced that everyone who preordered Hatred, will get earlier game access, on May, 29th, three days before official game release.

Time for some bad news.

It appeared that it is technically impossible for us to make Hatred available earlier for people who made pre-orders.

We screwed this thing up, because we didn't check if it is possible before sending the official announcement :(

Game will be available on Monday, June 1st for everyone. We promise to reward you this disappointment in the future - we still have your e-mails in our database.

We are really sorry for giving you false hopes, we wanted to make you feel good, but as usual: shit happens.

But don't worry, it's not the problem with the game itself. Everything is finished and waiting for the official release. Today we're dispatching keys for press, so you may see first reviews and reactions on weekend.

Until Monday, then. We hope you will be pleased with what we have produced.

All the best and thank you for your support! Destructive Creations Team.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...