Skocz do zawartości

DESTINY - TEMAT GŁÓWNY


Recommended Posts

Podeslalem Ci wczoraj zapro na PSN ale juz nie mialem czasu pograc, bo dzis od 5 w pracy jestem wiec trza bylo sie kimnac wczesniej. Ale dzis kolo 18\19 porobie troche Strikeow i Bounty jakbys byl chetny to we 2 ogarnietych ludzi poszloby szybciej. Ostatnio jak robilem strike na 24lvl to kilka razy burger stal na respie i czekal az my skonczymy, zeby dostac rep. Masakra z takimi frajerami.

Link to post
Share on other sites

Jak Ty grasz ? Pytam bo dużo osób nie przesuwa sie normalnie po mapie zaczynając misje i idąc do końca i ją kończa tylko cały czas się tłuką w jednym miejscu latając w miejsca gdzie statki zrzucają tych pedałów i tak w kółko :P


Co to te Strike i Bounty %-):wariat: ?Pytam bo nigdy w tego typu gry nie grałem :facepalm:


Np. Na EARTH jak wybiore misje THE DIVIDE czyli tą pierwsza lvl 2 to to jest Strike ? Pytam bo Strike są wtedy jak na końcu jest Boss :menda: A Patrol to jak jest misja gdzie nie ma bosa tylko jakby mniejsze misje mozemy wykonywać np.( jak sie pala te gówienka takie na zielono ) :o

 

P.S Warto sprzedawać / sprzedajecie swoje uzbrojenie tzn. to słabsze ? Jak np. Hełm co daje 30 do obrony to te poprzednie co miałem 12,16,20 itp. to moge sprzedać ? Nie przydadza sie pozniej na nic ?

Link to post
Share on other sites

Te barany zabijaja nisko poziomowe moby bo farmia przedmioty.

 

Bounty (misje) birzesz od robota w wierzy zeby zdobyc reputation ktora jest Ci potrzebna zeby kupowac legendarne przedmioty. 1 bounty daje 50 - 100 pkt a potrzebujesz 3500 zeby kupowac zbroje i kolejne 2000 zeby odblokowac mozliwosc zakupu broni legendarnych.

 

Strike to misja dla 1-3 graczy zawsze konczaca sie bossem, za ktora dostajesz przedmioty i np vanguard mark (taka waluta). Wybierasz je bedac na orbicie ze strike playlist obok crucible. Odblokowuja sie po zdobyciu odpowiedniego lvl - chyba od 18.

 

To czego nie potrzebujesz niszcz - dostajesz Glimmer i jakies czesci do upgradeow. Nie ma tu tradycyjnej sprzedarzy przedmiotow.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

System jest mniej więcej taki:

 

Są 3 frakcje które sprzedają swój ekwipunek - kupujesz jeden z ich przedmiotów reprezentujących ( przedmiot specjalny, np. pelerynka dla huntera ) i zaczynasz zdobywać punkty dla nich poprzez pvp lub robienie misji strike i bounty.

 

Istnieje dwóch vendorów głównych - PVP i PVE, czyli crucible i vanguard. Za granie strikeów oraz pvp zdobywasz punkty waluty - marki oraz xp do poziomu danego vendora. Za marki kupujesz sprzęt, ale najpierw trzeba odblokować poziom 2 i 3 dla danego vendora żeby zacząć kupować ekwipunek.

 

Bounty - są to zadania specjalne do wykonania podczas misji PVE lub PVP, każde zadanie daje Ci expa do poziomu określonego vendora, PVP lub PVE wiadomo.

 

Co do ekwipa, wszystko co masz poniżej 20 lv, najlepiej od razu niszczyć i przerabiać na surówkę - przyda się później.

 

Ogólnie najpierw trzeba wbić 20 lv, później zacząć się bawić. Bo dopiero od 20 lv zaczyna się tutaj niemiłosierny grind.

 

A i właśnie, wysokie levele i nisko levelowych miejscach - to właśnie ludzie robiący zadania typu bountie dla PVE, czyli ustrzel 100 headów, zabij 200 mobków. Nie opłaca się farmienie na mało levelowych gnidach, leci praktycznie sam zielony szajs, strike lepszy bo zawsze idzie niebieski engram i po drodze możne coś wylecieć z truposzów.

Edytowane przez mabrothrax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No i właśnie się zastanawiałem jak mam to zrobić jak nie mam tego Heroic Mode :menda:


Mam takie pytanko jeszcze , jak zdobywać INTELECT zawsze mam 0% ? DISCIPLINE czy STRENGHT zdobywam jak zakładam kamizelki , buty czy Hełmy ...


P.S Grał ktoś na Monitorze na konsoli ? Ponoć jest lepsza płynność i jakość obrazu na monitorze , prawda to czy bajka ? Monitor mam 60 Hz nie 120 a to istotne :)

Link to post
Share on other sites

Tak samo. Jak znajdziesz jakies jeansy, czapke, adasie czy koszulke ktora doda Intellect to bedziesz mial hehe. Wypada randomowo.

 

Wbijaj te levele bo przydalaby sie nam 3 osoba do weekly strikeow ;)

 

Gralem i na monitorze 120hz i na TV 46" nie ma roznicy w plynnosci. Ale na TV mam lepsze kolory bo ma matryce IPS, wiec gram na TV. Poza tym zeby bylo plynniej to gra musialaby hulac w wiecej niz 30fps a tak nie jest.

Edytowane przez remi.88
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzieki Ci wielkie za pomoc , zawsze odpowiadasz konkretnie i na temat :) Wbijam , wbijam jak więcej czasu to więcej pogram a czasami tylko godzinka dziennie i nic więcej ;) Dzisiaj na 18/19 powinienem wbić , wszystko zależy z kim się gra :P


I jeszcze jedno pytanko jak zdobyć Vanguard Marks? Bo mam 0 na 120 i Vanguard Rank 2? Potrzebne to jest od 20 lvl jak będę chciał kupić hełm itp :-(
Link to post
Share on other sites

Panowie mam 20 lvl :o:banan: Teraz pytanko co robić żeby zdobywać dalsze levele ? Mam zdobywać kamizelki , hełmy "LIGHT" ale gdzie je zdobęde ? I drugie pytanie Vanguard Marks obecnie mam 15 na 120 i teraz jak dojde do 120 i będe mógł kupić np. Hełm z Vanguard Armor i go kupie to znowu będe miał 0 Vanguard Marks'ów %-) ?

 

I Vanguard Marks i Vanguard Reputation robi się głównie grając w Strike ?

 

I kiedy isiągne Vanguard Rank 2 ?


Hm to jak pomoże ktoś ?

Link to post
Share on other sites

Panowie mam 20 lvl :o:banan: Teraz pytanko co robić żeby zdobywać dalsze levele ? Mam zdobywać kamizelki , hełmy "LIGHT" ale gdzie je zdobęde ? I drugie pytanie Vanguard Marks obecnie mam 15 na 120 i teraz jak dojde do 120 i będe mógł kupić np. Hełm z Vanguard Armor i go kupie to znowu będe miał 0 Vanguard Marks'ów %-) ?

 

I Vanguard Marks i Vanguard Reputation robi się głównie grając w Strike ?

 

I kiedy isiągne Vanguard Rank 2 ?

Hm to jak pomoże ktoś ?

sprzet z light zdobedziesz robiac daily, weekly, raid, bounty lub kupisz za vanguard marks

1 - jak kupisz to stracisz Marksy

2 - Marksy dostajesz za robienie bounty, daily i weekly

     reputacje za robienie bounty

3 - osiagniesz lv 2 jak zdobedziesz odpowiednia ilosc punktow czyli te 2 tys czy 3 tys. nie pamietam ile trzeba. Te mozesz sprawdzic u wendora najezdzajac na orkag z reputacja

Link to post
Share on other sites

A czemu nie wspomniałeś o STRIKE ? Za nie też sie zdobywa Marksy i reputacje :menda:


Tzn wspomniałeś ale o WEEKLY Heroic Strike tam masz za Reputacje aż +150 i 3 Marksy :) ale na zwykłych Strike Playlist też się zdobywa przecie :P hehe


Dzieki za odpowiedz już wszystko czaje , sorki za może głupie pytania ale nigdy w tego typu gry nie grałem :) Zawsze CoD albo BF , Boks itp ;)


A jeszcze jedno pytanko co to są te RAIDY ? I gdzie one są %-)

Link to post
Share on other sites

A czemu nie wspomniałeś o STRIKE ? Za nie też sie zdobywa Marksy i reputacje :menda:

Tzn wspomniałeś ale o WEEKLY Heroic Strike tam masz za Reputacje aż +150 i 3 Marksy :) ale na zwykłych Strike Playlist też się zdobywa przecie :P hehe

Dzieki za odpowiedz już wszystko czaje , sorki za może głupie pytania ale nigdy w tego typu gry nie grałem :) Zawsze CoD albo BF , Boks itp ;)

A jeszcze jedno pytanko co to są te RAIDY ? I gdzie one są %-)

widocznie mi umknelo

 

a raid masz na venus, musisz mieć minimum lv 26 żeby się dostać do środka i 6-cio osobowa drużynę bo pierwszy etap otwierania tego raidu polega na zdobyciu i utrzymaniu 3 punktów kontrolnych które są atakowane wiec trzeba się podzielić. A w środku pełno strzelania, biegania po jaskiniach i umierania. Nie wspomne o tym, ze musicie miec Head Set żeby się porozumieć i przypisać kto co robi. Zresztą na YT masz wszystko

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Niecały tydzień po premierze dodatku nowy Raid Crota's End ubity:) Zajęło nam to trochę czasu, bo zgranie przy ostatnim Bosie musi być idealne i nie graliśmy codziennie 24/7 bo każdy ma pracę i coś takiego określanego mianem "rodzina"????, ale teraz to kwestia kilkudziesięciu minut na cały Raid. No i looot w tej grze teraz wygląda dużo lepiej.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Ja gram sobie czasami ale od nie dawna.

 

Tak na luzie na razie wblem 23 lvl ale chetnie z kims pogram bo samemu to nudno :P poza tym nie znam jeszcze na tyle gry zeby wiedziec gdzie co mozna zdobyc i w jaki sposob :)

 

moj psn: madithon

 

W razie gdyby ktoś mial ochotę pograć :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...