Skocz do zawartości

DESTINY - TEMAT GŁÓWNY


Recommended Posts

@mabrothrax czy mógłbyś w paru linijkach opisać endgame ? Chodzi mi jak to wygląda w okolicach i przy 40 lvl .. co  później się robi jak wygląda rozwój. Jestem obecnie na 26 lvl i nadal mam dość mętne pojęcie. Wypada mi jakiś loot ale nie jest specjalnie satysfakcjonujący .. zadania owszem dość powtarzalne, chociaż przy tych całych strikach i biciu bossów potrafi być trochę zabawy i adrenaliny. Nie wiem natomiast jak się to dalej kształtuje gdzieś tam w endgame.

Link to post
Share on other sites

Ta gra zaczyna się dopiero na 40 lv. Ponieważ wtedy zaczyna wypadać loot zwiększający poziom światła - a dzięki temu poziomowi  możemy robić - dzienne questy heroiczne, heroiczne strike'i, nightfalle, raidy. Na nich wypadają najlepsze graty.

 

Tak więc endgame można opisać tak - dzienne heroiczne aktywności, pvp, bounties, raidy, nightfalle.

 

Oczywiście najlepiej grać z jakąś ekipą, bo samemu to bieda - traci się bardzo dużo, ponieważ raidy i nightfalle wymagają ekipy. Z pomocą przychodzą fora gdzie można znaleźć ludzi chętnych do wspólnej gry.

Link to post
Share on other sites

dodo - wybieram Cię!! ekhm tzn, że jak zobaczysz mnie albo kumpla w grze to możesz spokojnie wbijać bo zazwyczaj we dwójkę gramy i też jesteśmy zieloni. Raz nawet chyba graliśmy chwilę razem ale coś się chrzani z imprezą na ps4 i czasami słychać a czasami nie a wtedy chyba Ty nas nie słyszałeś. Także nie wahaj się :) mój PSN: Cepheus119 a kolegi chyba Xelander013 jakoś tak.

Edytowane przez Cepheus119
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na imprezie jest dokładnie ten sam problem, który wyskakuje w ramach fireteamu .. jakiś błąd NAT .. przez to na przykład impreza działa tylko w jedną stronę tzn np jak ja zrobię to nie działa a jak kolega to działa .. jeśli kolega dołączy do mnie do fireteamu to też nie działa .. bezsens totalny ale chyba to kwestia kolejności kto do kogo podłącza się.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wbity lvl 40 ... natomiast sama walka z Oryxem to była kpina. Liczyłem na coś bardziej wymagającego a walka była  długa, monotonna, po prostu nudna. Z drugiej strony cały design i wystrój Dreadnought - coś pieknego, ogólnie podziwiałem krajobrazy, zwłaczcza widok Saturna ze statku :) obojętnie ile nowe konsole mają mocy ale potwierdza się, że dobrzy artyści i programiści to podstawa :) Teraz sprawdzimy jak życie się toczy po 40stce ... :)

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Hmm pogrywałem na PS4 w Destiny trochę ... idealna dla mnie gra bo niesamowicie powtarzalna wręcz nudna ... coś jak Diablo III .. co z kolei jest dla mnie super rozrywką jak chce się trochę odmódżyć i zluzować po pracy. Teraz dzielę z kuzynem XO i w sumie chętnie bym znowu pozamulał na Destiny tylko nie ma z kim, nie mam żadnych znajomych na XO. @mabrothrax pogrywasz jeszcze czasem ? Na grę z nowym dodatkiem może bym się pisał :) Tylko HS nie mam jeszcze ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Nie orientujecie się może jak sprawa wygląda: Miałem kiedyś Destiny Legendary Edition, kody na dodatki aktywowane, sprzedałem konsolę z dorzuconą grą. Czy teraz muszę mieć znowu podstawkę Destiny, żeby doinstalować dodatki ? Słyszałem coś, że Bungie kombinuje nad udostępnieniem podstawki dla wszystkich za darmo .. ale na daną chwilę jak to na PS4 wygląda?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...