Skocz do zawartości

GTX780 3GB referent, gwarancja


Recommended Posts

Witam.

Sprzedam kartę graficzną : 

Palit GTX780 3GB (wersja z referencyjnym chłodzeniem - idealna pod SLi, ale równie dobra jako solo)

Karta zakupiona w techplanet.pl. dnia 09-12-2013 w cenie 1757zł. Pozostało jeszcze 14 miesięcy gwarancji.

 

Zestaw zawiera :

- w 100% sprawną kartę gtx780 3GB Palit (NE5X780010FB)

- oryginalne opakowanie wraz z zawartością

- cd ze sterownikami

- dowód zakupu 

 

Karta nie posiada piszczących cewek, ani innych tego typu niespodzianek. Jest w 100% sprawna - jeszcze 2 dni temu siedziała w mojej stacji roboczej.

 

Cena 1170zł

Wysyłka na mój koszt (kurier + ubezpieczenie).

 

Poniżej real-foto sprzedawanego produktu :

http://i113.photobucket.com/albums/n209/Wojtek_Feliszkowski/Wojtek/gtx780_zps3ad5c805.jpg

http://i113.photobucket.com/albums/n209/Wojtek_Feliszkowski/Wojtek/_MG_7645_zps772bbb4e.jpghttp://i113.photobucket.com/albums/n209/Wojtek_Feliszkowski/Wojtek/gtx780_2_zpsaecd4ba7.jpg

http://i113.photobucket.com/albums/n209/Wojtek_Feliszkowski/Wojtek/gtx780_3_zps51848c31.jpg

http://i113.photobucket.com/albums/n209/Wojtek_Feliszkowski/Wojtek/gtx780_4_zpsd92a9635.jpg

 

Zainteresowanych zapraszam do napisania PM lub kontakt tel.695-898-608 (Wojtek)

 

Pozdrawiam Stelek

Link to post
Share on other sites

Dzięki Prorokk- poprawione  ;)


Nie wysyłam za pobraniem (zbyt długi czas oczekiwania na kaskę i częste "porzucenia" paczki - zamówienie i nie odbieranie paczki).

Możliwość wystawienia aukcji i finalizacji po przez Allegro.

Możliwość odbioru osobistego: woj.Lubuskie

Link to post
Share on other sites
A zakładałeś jakieś inne chłodzenie na tą kartę? Referencyjne chłodzenie w 95% wycisza piszczenie cewek bo jest bardzo dobrze zabudowane. Zdejmiesz je i założysz coś innego od razu masz piszczałke w budzie

W jakim celu mam ściągać chłodzenie, które jest dobre ? Wiesz my komputerowcy regularnie zamieniamy chłodzenia na GPU ... po za tym wszystko w porządku ???  :D

Pierwszy słyszę że referent wygłusza piszczenie cewek. już ściągam chłodzenie i sprawdzam czy cewki piszczą bez niego ...  :D

Teraz pytanie do Ciebie co masz na myśli pisząc 

 

założysz coś innego

??? Co mam niby założyć ? chłodzenie z Gigabyte czy Asusa ? A gdzie je kupię ? 

 

To żeś błysnął chłopie  :D Nie wiem to nie piszę, a nie powielasz mi tu jakieś chore mity.

Link to post
Share on other sites

W jakim celu mam ściągać chłodzenie, które jest dobre ? Wiesz my komputerowcy regularnie zamieniamy chłodzenia na GPU ... po za tym wszystko w porządku ???  :D

Pierwszy słyszę że referent wygłusza piszczenie cewek. już ściągam chłodzenie i sprawdzam czy cewki piszczą bez niego ...  :D

Teraz pytanie do Ciebie co masz na myśli pisząc 

 

??? Co mam niby założyć ? chłodzenie z Gigabyte czy Asusa ? A gdzie je kupię ? 

 

To żeś błysnął chłopie  :D Nie wiem to nie piszę, a nie powielasz mi tu jakieś chore mity.

 

 

Brawo, własnie jesli faktycznie zdjales chlodzenie juz nie masz gwarancjii i mozesz usunac ten wpis z tematu, wartosc karty wlasnie spadla do 1000zl.

Edytowane przez Incore
Link to post
Share on other sites
Bzdury to gadają ludzie, którzy nie znają (ciekawe czemu są w ogóle 'ekspertami'). Oczywiście, że referant ogranicza piszczenie cewek i to skutecznie, przez to, że oprócz trgo, że obudowany to jest jeszcze przy tym szczelny. To samo jestna radeonach...

 

Akurat tych referentów od Titanów zwykłych i black poprzez 780 i 780ti modowaliśmy na zamówienie na różne chłodzenia od bloków LC po zakładanie konstrukcji autorskich od innych producentów tyle ile nigdy na żywo nie będziesz widział na oczy i stwierdzam jednogłośnie - Następny który gada bzdury wyssane z palca (czyta - mity wyczytane w sieci)

 

Jak już występuje (bo się przytrafia oczywiście - i może się przytrafić na każdej karcie nawet z mniej rozbudowaną sekcją zasilania) to w małym ułamku a nie jest to normą w każdej sztuce   :facepalm:

Wiele też zależy od zasilacza  lecz po tym co przeczytałem stwierdzam,że tłumaczenie tego jest zbędne...

 

Dlatego właśnie tacy jak Ty nimi nie są ;)

Link to post
Share on other sites

Akurat tych referentów od Titanów zwykłych i black poprzez 780 i 780ti modowaliśmy na zamówienie na różne chłodzenia od bloków LC po zakładanie konstrukcji autorskich od innych producentów tyle ile nigdy na żywo nie będziesz widział na oczy i stwierdzam jednogłośnie - Następny który gada bzdury wyssane z palca (czyta - mity wyczytane w sieci)

 

Jak już występuje (bo się przytrafia oczywiście - i może się przytrafić na każdej karcie nawet z mniej rozbudowaną sekcją zasilania) to w małym ułamku a nie jest to normą w każdej sztuce :facepalm:

Wiele też zależy od zasilacza lecz po tym co przeczytałem stwierdzam,że tłumaczenie tego jest zbędne...

 

Dlatego właśnie tacy jak Ty nimi nie są ;)

Jak bym nie miał tych kart to bym się nie wypowiadał, ale dlaczego masz to niby wiedzieć przecież nie spowiadam sie co kupuje, czy co mam...

Link to post
Share on other sites

 

 

Jak bym nie miał tych kart to bym się nie wypowiadał
Czyli posiadałeś kilka sztuk gtx780 ? Interesujące...  :D

 

Sprzedam GTX 780 BEZ PISZCZĄCYCH CEWEK !!! (piszczenie nie zostało ukryte pod referencyjnym chłodzeniem  :D )


 

 

Wziął bym za cenę jaka podałeś ale jedynie za pobraniem.
Taaa ... kolejny mistrz zakupów - dostaje pobranie i cisza ... po 3 dniach się odezwał (w sumie sam napisałem co jest grane) że jednak nie, że umowy żadnej nie było, nic nie rezerwował itd.  Czy na tym świecie są jeszcze normalni honorowi ludzie co nie rzucają słów na wiatr ? 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...