Skocz do zawartości

Corsair Carbide 500R


wandal

Recommended Posts

Witam,

 

proszę o pomoc w wycenie obudowy Corsair Carbide 500R. Obudowa w kolorze białym, zadbana, niewielkie ślady użytkowania (dosłownie parę rysek na zewnątrz). 

 

Wada:

- wyrwane 2 kabelki z 4-pinowego molexa w oryginalnym kablu od frontowego panelu.

 

Co nie działa:

- wiatraki (brak możliwości podłączenia zasilania ze względu na wyrwane kabelki z molexa)

- 2 porty 3.5 mm

- regulator obrotów (nie miałem jak sprawdzić z niedziałającymi wiatrakami, uznaję za uszkodzony)

- podświetlenie wentylatorów

- port Firewire (nie sprawdzany)

 

W celu naprawy należy ponownie wlutować 2 kabelki w molex lub zamówić nowy panel wraz z kablami na stronie producenta (koszt 14.99 $ http://www.corsair.com/en-us/carbide-500r-case-front-i-o-panel-all-cables-and-connectors). 

 

Do obudowy pełen kompletny zestaw jak w sklepie z wyjątkiem jednych sanek na twardy dysk (w pudełku miałem 5 zamiast 6).

 

Nowe Corsair 500R kosztują od ~400 zł w górę. Czy jest szansa, że za swoją dostanę 250 zł?

Link to post
Share on other sites

Gohan, mógłbyś mi wytłumaczyć, skąd wziąłeś te 90$?

 

Chciałem polutować sam. Nawet zamówiłem jakąś tanią lutownice, ale niestety okazała się uszkodzona. Musiałbym zamówić droższą i dodatkowy cienki grot, a szczerze mówiąc nie chce pakować kasy w 2 letnią budę, którą i tak planuję zmienić. ;)

Link to post
Share on other sites

Faktycznie..  :/ Dzięki za "trzeźwość" umysłu.  ;) Dałbym Wam rep+, ale niestety w tym dziale nie można. 

 

Postanowione - buda na razie zostanie w takim stanie, w jakim się znajduje. Jak będę miał trochę wolnej kasy to wleci 760T lub coś podobnego, a 500R wystawię od 1 zł na Allegro.

 

Dziękuję za pomoc. Temat można zamknąć.

Link to post
Share on other sites

Jak urządza cię cię ten panel ale bez kabla USB 3.0 (wszystko inne sprawne) to możemy się dogadać.

 

Dziś dostałem od Corsair ten panel + nowy górny segment (ten z przyciskami do front panelu). A stary panel zostaje u mnie.

 

U  mnie rozsypały się gniazda USB 3.0 więc wywaliłem ten kabel a resztę jak by co mam.

Edytowane przez wrzesi0
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...