Skocz do zawartości

Najlepszy dysk internetowy - co wybrać, chmura, serwer?


Recommended Posts

Witam,

Dotychczas wszystkie pliki, które musiałem komuś wysłać wrzucałem na wetransfer.com, podawałem link i po robocie. Jednak poszukuję jakiegoś internetowego serwera czy chmury, na którą będą mógł wrzucić dany plik i udostępnić link. Najlepiej gdyby była opcja udostępnienia linku np. na jedno pobranie bądź na określony czas. Czy możecie coś polecić? Na serwerach się nie znam, natomiast czytałem trochę o wirtualnych chmurach, jednak taki Dropbox ma zaledwie 100GB w cenie 200USD, więc to raczej odpada.. Liczę na pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Używam Dropboxa i sobie chwalę, jak polecisz innym i też założą konto, to otrzymujesz dodatkowe miejsce.

Fajna synchronizacja na telefonie i kompie. Używam miejsca jako backup fotek z telefonu (przezornie po ostatnio padniętej karcie) oraz do przesyłania plików.

Link to post
Share on other sites

Sprawdź ofertę mail.ru. Jest obecnie promocja za free 100GB (a było 1TB) KLIK

 

Polecam także yandex disc. Wg. mnie najlepsza chmura. Szybka, pojemna, posiada narzędzia do uploadowania zdjęć okien, dedykowane linki do plików, które można wyłączać z poziomu strony itd... Generalnie ma tylko kilkanaście GB pojemności, ale ja któregoś razu dostałem w promocji 200 giga :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

1TB za 9.99 EUR / miesiąc? hmm

 

To Ja polecam wykupić subskrybcję M$ Office 365 Home za 10 Eur / miesiąc. (42,99 zł/m)

 

http://office.microsoft.com/pl-pl/

 

- Pełny pakiet Office (łącznie na 5 komputerach)

- 1TB na OneDrive

- 60 minut rozmów międzynarodowych (Skype)

 

Plus fakt, że do naszego konta można "podpiąć" 4 dodatkowe, które dostaną 1TB oraz mozliwość instalacji Office.

 

Edit: Pierwszy miesiąc za darmo. (niestety tylko Pakiet Biurowy i 15GB OneDrive) 

Edytowane przez incised
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Szukam chmury z nielimitowaną przestrzenią dyskową. Zdaję sobie sprawę z tego, że tego typu darmowych chmur nie ma, dlatego zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty jednego z centrów T-Mobile, http://biznes.t-mobile.pl/pl/centrum-danych-krakow - czy to dobry pomysł? Zależy mi przede wszystkim na bezpieczeństwie danych, a wydaje mi się, że ono jest mi w stanie je zapewnić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...