Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Tablet do codziennego użytku z modemem (1200-1300 zł)

Tablet android lenovo samsung modem LTE 3G

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 tomektg

tomektg
  • Amator

• 35 postów

Napisano 14 październik 2014 - 10:22

Witam, potrzebuje zakupić tablet do codziennej pracy, czyli internet, przeglądanie pdf'ów, dokumentów worda/excela, itp.

Chce żeby system to był Android, ma posiadać wbudowany modem i preferowana wielkość to 10".

Wiadomo, że każdemu zależy na możliwe dobrej baterii czy aparacie.

zastanawiałem się nad zakupem : Lenovo Yoga Tablet 10 HD+ ale przyznam że z tą firmą nie miałem nigdy do czynienia więc nie mam wyrobionego o niej zdania. 

Alternatywą do w/w modelu to udało mi się znaleźć SAMSUNG T535 Galaxy Tab 4 10.1 Matisse LTE 16GB (wg mnie sensowny inny model w tej cenie).

Wg Specyfikacji Yoga bije Samsunga podzespołami, ale czy w praktyce też tak jest?

Porównanie ze sklepu internetowego:

http://www.oleole.pl...=8055693297&p3=

Prosił bym o pomoc w wyborze odpowiedniego tabletu,  opinie na temat obu w/w modeli oraz może coś innego ktoś mi zaproponuje?

Z góry dziękuje.

Użytkownik tomektg edytował ten post 14 październik 2014 - 10:22

• 0

#2 Berlinek

Berlinek
  • Gaduła

• 394 postów

Napisano 15 październik 2014 - 05:07

Na pewno Lenovo ma jedną największą zaletę - baterię. Trzyma ponad 18 godzin tak więc jest to jednak wygodne.

Dla mnie osobiście w codziennym użytkowaniu o wiele wygodniejszy jest tablet o przekątnej 8 cali.

Jednak jeśli chcesz większy to zerknij sobie jeszcze na ten model:

http://www.skapiec.p...20/comp/6881490

Sony Xperia Tablet Z.  Również dobry sprzęt a na aukcjach dostaniesz go o wiele taniej.

• 0

#3 tomektg

tomektg
  • Autor tematu
  • Amator

• 35 postów

Napisano 15 październik 2014 - 06:05

Ten sony co pokazałeś nie ma modemu, model z modemem kosztuje jeszcze więcej.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tablet, android, lenovo, samsung, modem, LTE, 3G

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych