Skocz do zawartości

Lapek do nowego Borderlandsa i Assassina


Recommended Posts

Stoję przed dylematem. Niedługo wychodzi kolejna odsłona Border'a, potem Assassin, o Wieśku nie wspominając (2015), potrzebuję zatem nowej maszyny (starą służbową musialem oddac ;) ), najlepiej mobilnej - z racji nowej pracy. Doradzicie coś do 5 tysięcy? Kolega mi polecił ten sprzęt z racji wagi i dobej karty http://www.komputronik.pl/product/230064/Elektronika/Komputery/MSI_GS60_2PC_Ghost_084PL.html. Jest tez tansza wersja GE60 z podobna grafa, ale wiecej wazy a duzo podrozuje. Ktory wybrac? Jak sie maja te notebooki do konkurencji? Ponoć gamingowe lapki MSI robi dobre.

Edytowane przez magius
Link to post
Share on other sites
Ponoć gamingowe lapki MSI robi dobre.

 

 

Msi robi ogólnie dobre laptopy tylko w większości musi na czymś oszczędzić. Przykładowo MSI GS i GE to grzejniki (nie polecam), seria GP oszczędzia na wykonaniu. GT (teraz wyszedł MSI GT72)  to chyba jedyny laptop od MSI który jest w stanie konkurować z innymi (ma dobre temperatury, wydajność) ale tu także musieli na czymś oszczędzić - zasilacz.

 

 

 

http://forum.benchmark.pl/topic/143790-laptop-4500-do-programow-graficznych-adobe/ + Asus G750JX/G751, MSI GT70 Dominator, GT72

Edytowane przez Kac2per1
Link to post
Share on other sites

 

 

GT (teraz wyszedł MSI GT72) to chyba jedyny laptop od MSI który jest w stanie konkurować z innymi (ma dobre temperatury, wydajność) ale tu także musieli na czymś oszczędzić - zasilacz

 

W czym ci przeszkadza zasilacz , maksymalna moc pobierana przez notebooka to ok 204W , a moc zasilacza 230W :jupi:

Link to post
Share on other sites

obecnie nie opłaca się kupować nowych (starych) laptopów, za chwilę w Polsce pojawią się laptopy z nową serią kart graf. gtx970m/980m i będą w tych cenach co obecnie są gtx870m/880m a będą dużo wydajniejsze od obecnych, więc aby pograć w nowe gry na przyzwoitych detalach warto swoje odczekać aby później w lutym nie mieć do siebie pretensji że wiesiek 3 idzie na low...

tutaj http://sklep.xtreem.pl/laptopy/244-xtreem-ev-p651se-156.html za 5300zł (premiera 31 X) z 4GB ram ale zawsze można dopłacić do tych 8...

Link to post
Share on other sites

Siema!

 

Ja mam GS60 ale w wersji z grafa gtx870 3gb:) tu masz gtx860, mój notek jest idealny jak dla mnie:) lekki nie czuć go w torbie a ma duża moc:)

 

Sam czekam na borderlands, ograłem wszystkie dodatki w 2 na konsoli co prawda, ale tym razem bede grał na moim GS:)

 

Notek ma swoje minusy:

- jest super cieńki ma 19mm grubości więc chlodzenie nie jest ciche notek też się troszke grzeje, ale ja nie odczuwam dużej róznicy w miejscach gdzie trzymam dłonie

- na baterii nie podziała za długo 3 godziny u mnie to max, ale do grania nikt nie uzywa baterii

 

Zalety napewno przeważają, DYNAUDIO głośniki, karta sieciowa killer, soft do streamowania 6 miesiecy za free, niesamowite wykonanie:), duża moc i ekran szerokie kąty widzenia, bardzo jasny, robi wrażenie.

 

Ja kupiłem swój w komputronik dostalem extra słuchawki steelsereis flux + myszke + podkładke i inne bajery, warto zajrzec tam do sklepu i obejrzeć notka na zywo jak chcesz wydać tyle kasy:)

 

ale ja polecam!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...