Skocz do zawartości

GTX 970 vs GTX 780 TI


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Nowaj,

Recommended Posts

Amok widzisz, jeden lubi ciężkie pudełka i jak mu Chinczyk gówienek do środka nawrzuca, a inny jak mu hu..wej pamięci Hynixa do karty nie wsadzą...Ale ty głupoty pleciesz. Akurat ta wersja Lightinga jest cieniutka, i coś mi mówi , że zapłaciłeś za nią sporo, i że codziennie musisz pudełko ważyć żeby się dowartosciować...

Jeśli dla ciebie to są gówienka, to pozdrawiam serdecznie. Ty do swojej karty nie dostałeś nic, poza badziewnym wykonaniem w wygórowanej cenie i skaczesz ze szczęścia jakbyś Pana Boga za nogi złapał. Za kartę zapłaciłem 350 zł mniej od twojej wspaniałej 970-tki, dostając w zamian taką samą wydajność, 67 stopni w grach, cichą pracę wentylatorów i nie uważam, że to jest słaba kultura pracy. Lightninga to ty co najwyżej na youtube widziałeś, więc nie rzucaj pustych słów o wydajności tej karty. 

Link to post
Share on other sites

No a jak miałem inaczej widzieć skoro była to ostatnia rozpatrywana przeze mnie opcja zakupu z racji wybrakowanej pamięci, głośności i masy niepotrzebnych mi bzdetów w stylu 3ci mostek do SLI (którego nie mam zamiaru robić)?

Edytowane przez leon691
Link to post
Share on other sites

Chyba sam nie wiesz o czym piszesz. Na początku ta karta miała pamięci Elpidy, które się średnio kręciły, od dłuższego czasu ma Hynixy, które są dobre i nie wiem do czego pijesz. Że niby pamięci Samsunga są najlepsze czy co? Lol

Głośności nie będę komentował, bo jej w życiu nie słyszałeś, więc you know nothing.

Link to post
Share on other sites

Ta rozmowa poszła całkiem w innym kierunku niż powinna.Tak jak keczu wrzucił benchmarka minimalnie lepszy jest 780ti względem max oc 970.Wy nie możecie tego przeżyć i dalej hejtujecie.Co z tego że stać mnie np na gtx 980 skoro ma on za małą wydajnośc względem 780 ti,byłaby to kasa wyrzucona w błoto.A temat założony został pod tytułem "jeśli moglibyście kupić 970 lub 780ti w tej samej cenie co byście wybrali,co jest bardziej wydajne".

Link to post
Share on other sites

No to juz wiesz ze masz kupić 780 Ti i mozesz zamknąć

Ahahha.Widzę teraz twoją znajomość z tym tematem.Brawa dla Ciebie.Cofnij się na 3 stronę i zobacz pierwszy post na samej górze,wtedy sam zrozumiesz.Czytaj ze zrozumieniem lub w ogóle nie czytaj.Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

O jezu. Dawno się tak nie śmiałem. Jak można się kłócić o karty graficzne, ludzie. Do podstawówki chodzicie (akurat bym sie nie zdziwił). Dla zaostrzenia ognia powiem, że R9 290 i 290x biją jak chcą maxie gdy zachodzi potrzeba mocnej przepustowości karty, dzięki szynie zjada 970 w miejscach z bandwitchem, a 780-tke gdzie brakuje pamięci (w watch_dogs na ultra zjada u mnie od 3-3,6gb vram i od 8-9gb ramu)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...