Skocz do zawartości

Laptop biuro (3000) (Toshiba Satellite C70-B-301)


Recommended Posts

 

Witam.

Znajomy potrzebuje laptopa do biura (jest programistom ale nie zna się za bardzo na podzespołach). W oko wpadła mu wspomniana Toshiba. Wiem, że były to kiedyś porządne laptopy, chciałem zapytać jak wygląda to teraz. Priorytet to 17.3 cala, windows 7 professional (niemal konieczny), raczej i5, ssd nie jest konieczny.

1) Kwota przeznaczona na zakup: około 3000 zł

2) Rozmiar matrycy: 17,3 cala, rozdziałka jak największa

3) Główne zastosowanie: biuro

4) Miejsce użytkowania: biuro, stacja robocza

5) Wymagania specjalne: brak

6) Osobiste preferencje: brak

7) System operacyjny: Win 7 pro

8) Własna propozycja: Toshiba Satellite C70-B-301

http://www.morele.net/laptop-toshiba-satellite-c70-b-301-pscnve-01900ypl-661112/

Proszę o poradę jak się spisują komputery tego producenta oraz inne propozycje.

Z góry dziękuje.

Link to post
Share on other sites

i5 ulv wydajności i3

Toshiba sam w sobie szału nie ma

 

Ja polecam Dell inspiron 5737 z i5 ulb 8 gb ram win 7 + HD8870. Laptop posiada dobry serwis i domową gwarancję dell (w razie awarii dzwonisz do serwisu oni wysyłają do Ciebie montera i laptop jest naprawiany na miejscu).

Lenovo Z710 z i5 (wysokie taktowanie) 8gb ram i GT745. Podświetlana klawiatura, głosniki JBL.

Link to post
Share on other sites

Dokładnie to samo mu powiedziałem, ale na Lenovo kręcił nosem a Della ciężko było znaleźć z Windowsem 7 Professional. Ten Windows jest warunkiem koniecznym bo łatwy tam jest dostęp do systemu plików (z 8 są problemy tak samo jak z Home). Masz może jakieś konkretne sklepy z tymi Dellami? Dodam jeszcze, że głośniki mogą być byle jakie i karta graficzna też, ten komputer nie zobaczy prawdopodobnie żadnej gry. Jak z jakością Lenova?

Dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez Ciapciak
Link to post
Share on other sites

Wysłałem Ci na prywatnej wiadomości konkretne sklepy z tymi dellami, do tego napisałem Ci jak tam uzyskać rabat i gratis.

 

Dell ma lepszy serwis i gwarancje, lecz ja sam posiadam Lenovo raz odsyłałem na gwarancje nie mogę narzekać było szybko.

Edytowane przez Gajwer
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...