Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Wymiana telefonu na nowy. Galaxy S4, Xperia M2, LG G2 mini, co wybrać??

Wymiana Galaxy S4 Xperia M2 LG G2 mini Bezpieczny telefon

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 pepaczera

pepaczera
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 09 październik 2014 - 16:52

Witam, mam okazję kupić nowy telefon (z sieci reklamującej się Lewandowskim), w ramach ubezpieczenia telefonu. W zwiąku z tym, że stara Xperia P została zalana  i nie można jej naprawić mam możliwość kupienia bez umowy telefonu w promocyjnej cenie. W grudniu podchodzi mi też przedłużenie umowy ale wtedy wezmę najtańszy abonament bez telefonu. I tu rodzi się mój problem bo nie wiem co wybrać. Opcje, które mnie interesują to

Samsung Galaxy S4 Lte - za 499zł

Xperia M2 - za 199zł

LG G2 mini - za 199zł

• mój budżet : do 300 ale jesli warto kupić S4 to moge dołożyć do 500zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : w sieci w ramach wymiany telefonu na nowy, dodam że jest to cena za telefon bez umowy.
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : jak największy ale tak powyżej 4,5"
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : do wszystkiego, przegladanie nternetu, muzyka, rozmowy
  • moje najważniejsze wymagania : duży wyświetlacz, dobra bateria, wysoka wydajność, dobry aparat, lte

Proszę o pomoc bo nie wiem czy pość w nowości M2, G2 mini czy może starszy ale wydajniejszy S4.

• 0

#2 kartofel24

kartofel24
  • Gaduła

• 392 postów
  • Miejscowość:Sopot

Napisano 09 październik 2014 - 18:35

Oczywiście samsung jest dużo lepszym wyborem. M2 i G2 to porównywalne telefony. Od ciebie zależy czy chcesz wydać więcej ale na tańszej opcji spokojnie można bezstresowo korzystać z androida.

• 0

#3 ichigo10

ichigo10
  • Bywalec

• 80 postów

Napisano 09 październik 2014 - 22:27

Jeżeli masz możliwość wybrania s4 to może i masz możliwość wybrania lg g2 (nie mimi) który na pewno będzie lepszym wyborem. Co do g2 mini i m2 to w swojej klasie cenowej sa to dobre telefony. Najlepiej zobacz recenzje i wysłuchaj o tych aspektach które sa dla ciebie najważniejsze.
Ps. W odpowiedzi napisz wszystkie możliwe smartfony które możesz wybrać, oczywiście te lepsze.
  • 0

#4 pepaczera

pepaczera
  • Autor tematu
  • Nowicjusz

• 24 postów

Napisano 10 październik 2014 - 12:05

NIestety nie mam wyboru G2. W linku znajdują się wszystkie telefony, a ja moge wybrać nowy aparat w cenie z taryfy JUMP M.(2 kolumna od prawej)

http://www.t-mobile....007_0006328.pdf

Tak jak napisałem wcześniej mogę dopłacic do 500 zł ale tylko jeśli jest za co, bo w sumie to te najbardziej atrakcyjne przedstawiłem w temacie. A co więcej chciałbym żeby telefon posłużył mi dłużej niż przysłowiowe 2 lata trwania umowy.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Wymiana, Galaxy S4, Xperia M2, LG G2 mini, Bezpieczny telefon

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych