Skocz do zawartości

Wymiana telefonu na nowy. Galaxy S4, Xperia M2, LG G2 mini, co wybrać??


Recommended Posts

Witam, mam okazję kupić nowy telefon (z sieci reklamującej się Lewandowskim), w ramach ubezpieczenia telefonu. W zwiąku z tym, że stara Xperia P została zalana  i nie można jej naprawić mam możliwość kupienia bez umowy telefonu w promocyjnej cenie. W grudniu podchodzi mi też przedłużenie umowy ale wtedy wezmę najtańszy abonament bez telefonu. I tu rodzi się mój problem bo nie wiem co wybrać. Opcje, które mnie interesują to

 

Samsung Galaxy S4 Lte - za 499zł

Xperia M2 - za 199zł

LG G2 mini - za 199zł

 

  • mój budżet : do 300 ale jesli warto kupić S4 to moge dołożyć do 500zł
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : w sieci w ramach wymiany telefonu na nowy, dodam że jest to cena za telefon bez umowy.
  • nówka czy używka : nowy
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : jak największy ale tak powyżej 4,5"
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : do wszystkiego, przegladanie nternetu, muzyka, rozmowy
  • moje najważniejsze wymagania : duży wyświetlacz, dobra bateria, wysoka wydajność, dobry aparat, lte

Proszę o pomoc bo nie wiem czy pość w nowości M2, G2 mini czy może starszy ale wydajniejszy S4.

 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli masz możliwość wybrania s4 to może i masz możliwość wybrania lg g2 (nie mimi) który na pewno będzie lepszym wyborem. Co do g2 mini i m2 to w swojej klasie cenowej sa to dobre telefony. Najlepiej zobacz recenzje i wysłuchaj o tych aspektach które sa dla ciebie najważniejsze.

Ps. W odpowiedzi napisz wszystkie możliwe smartfony które możesz wybrać, oczywiście te lepsze.

Link to post
Share on other sites

NIestety nie mam wyboru G2. W linku znajdują się wszystkie telefony, a ja moge wybrać nowy aparat w cenie z taryfy JUMP M.(2 kolumna od prawej)

 

http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00005/D_007_0006328.pdf

 

Tak jak napisałem wcześniej mogę dopłacic do 500 zł ale tylko jeśli jest za co, bo w sumie to te najbardziej atrakcyjne przedstawiłem w temacie. A co więcej chciałbym żeby telefon posłużył mi dłużej niż przysłowiowe 2 lata trwania umowy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...