Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie ma tu za dużo wątków nt. Apple ale liczę, że znajdę fachowca, który mi doradzi w sprawach komputerowych  :D

 

Z poł roku temu kupiłem w ispot macboka air. Jestem bardzo zadowolony z tego sprzętu. Ostatnio pobrałem akutualizację systemu i kiedy miałem otwartych sporo różnych programów: 10 okienek sarafi, gimpa, pakiet office na macka, spotfy itp. usłyszałem za zaczął mi dyszeć, a w miejscu gdzie jest kabel zasilający był strasznie gorący. Znajomy mi powiedział, że mam za dużo procesów włączonych … czy to jest możliwe?

 

Kompa mam na gwarancji i myślę, by przejść się do nich do serwisu na Marszałkowskiej ale z drugiej strony nie chcę narobić sobie obciachu, że z taką pierdołą do nich przychodze. 

 

Myślicie, że to te procesy, czy może jakiś wiatrak zaczął szwankować?  :?:

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się to mało prawdopodobne żeby tylko od samych procesów się nagrzał, może to już problem z wiatraczkiem. W moim starym HP tak się działo, że jak się wiatrak zacinał to dziwne odgłosy wydawał, ale po przeczyszczeniu było ok. Co Ci szkodzi się przejść do iSpota, pewnie Ci to szybko zrobią bo z tego co wiem to mają sprawną obsługę.

Link to post
Share on other sites

 Co Ci szkodzi się przejść do iSpota, pewnie Ci to szybko zrobią bo z tego co wiem to mają sprawną obsługę.

 

Tak zrobiłem!

 

Dzięki za poradę. Faktycznie to nie było nic skomplikowanego, okazało się, że za dużo miałem rzeczy naotwieranych. Jedyne co mogę powiedzieć, to to, że miał obsługa i bardzo się cieszę, że w tym ispot nie potraktowali mnie jak kretyna, który nie wiem jak obsłużyć komputer. Także wizyta bardzo na plus.

 

Na koniec powiedzieli mi, że na jednym z blogów applefobia, czy coś w tym stylu jest konkurs, w którym do wygrania jest voucher o wartości 300zł właśnie do ispot. Także miło z ich strony.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...