Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

OnePlus One - warto?

oneplus one opo telefon phablet zabójca flagowców chiński

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Ekoiks

Ekoiks
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 405 postów

Napisano 14 październik 2014 - 15:32

Dokładnie, Vivo ma DAC ESS Sabre ES9018 MK2 - sam sprawdzałem. Znajdę jakieś telefony do kupienia normalnie w Polsce z porównywalną jakością dźwięku? Szczerze mówiąc, czarno widzę to Aliexpress.

• 0

#22 huckinCharlie

huckinCharlie
  • another time another place

• 1004 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 14 październik 2014 - 15:52

@Ekoiks

akurat ten sprzedawca jest sprawdzony.

tak samo tutaj:

http://www.aliexpres...1742277835.html

Pamiętaj tylko jeśli byś się zdecydował na zakup, aby napisać do sprzedawcy że potrzebujesz język polski.

Aliexpress jest bardzo dobrym miejscem do kupowania chińskich rzeczy. Dużo rzeczy kupiłem na aliexpress i nie narzekam.

Użytkownik huckincharlie edytował ten post 14 październik 2014 - 15:55

• 0

workhorse H2O ::: 6900K @4.4 - asus X99e ws- Radeon Pro Duo - NVMe 1T - SSD 2TB - 64GB RAM 3000 - Super Flower leadex 1000W

Audioengine D1 - XFI Titanium HD (6x LME49990) - Audiolab M-DAC - Adam Artist 5/6 - ATH M50x - Nexus 6P 128GB - Vsonic SDV3s mod

ONE

#23 Ravir

Ravir
  • Nowa jednostka chorobowa : Zespół Maciarewicza

• 3290 postów

Napisano 14 październik 2014 - 15:59

Każdy telefon będzie miał porównywalną jakość :) - zakup DOBRYCH słuchawek da Ci 100x więcej niż spinanie się na telefon. :)

Nie neguję, że Aliexpress jest dobrym sprzedawcą - sam u nich kupuje - ALE - tylko tanie rzeczy - telefon za 1200 zł to nie jest coś z czym można ryzykować.

Mamy bardzo słabą 12 miesięczną gwarancję realizowaną w Chinach, musimy odsyłać sprzęt - często całośc trwa dwa miesiące.

• 0

Dell Venue 11 Pro 7130 - Nokia Lumia 920 - Nokia Lumia 720

#24 Ekoiks

Ekoiks
  • Autor tematu
  • Gaduła

• 405 postów

Napisano 14 październik 2014 - 16:48

Każdy telefon będzie miał porównywalną jakość :) - zakup DOBRYCH słuchawek da Ci 100x więcej niż spinanie się na telefon. :)

Nie neguję, że Aliexpress jest dobrym sprzedawcą - sam u nich kupuje - ALE - tylko tanie rzeczy - telefon za 1200 zł to nie jest coś z czym można ryzykować.

Mamy bardzo słabą 12 miesięczną gwarancję realizowaną w Chinach, musimy odsyłać sprzęt - często całośc trwa dwa miesiące.

To wiem, ale tylko dobre słuchawki + dobry player = dobry odsłuch. Uwielbiam muzykę, praktycznie 24/7 leci, ba, robiłem nawet bity. Sprzętem nie mam jakim za bardzo się pochwalić - na chwilę obecną jest to Shuffle 4G i niebawem dojdą słuchawki Xiaomi Piston v2 tak szeroko zachwalane :) Mam nadzieję, że jakość będzie dobra. Sugerujesz, że iPhone 5S zagra tak samo jak ten z DACiem ESS? Na allegro wyczaiłem aukcję 1670 zł za iPhone 5S 32 GB i tak się zastanawiam... Pytanie tylko czy jest mi potrzebny aż tak drogi sprzęt.

Przeglądając mp3store.pl znalazłem telefony ZOPO - też chińskie, ale czy też dobrze zagrają? Skoro są na tym sklepie to domyślam się, że nie bez powodu.

Użytkownik Ekoiks edytował ten post 14 październik 2014 - 16:50

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oneplus one, opo, telefon, phablet, zabójca, flagowców, chiński

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych