Skocz do zawartości

Jaka płyta do 350zł 1150 najbardziej opłacalna


Recommended Posts

Cześć!
Jaka polecacie dobrą płytę do 350zł, najbardziej opłacalną. Proponujecie coś i uzasadnijcie wybór.

Cena- max 350zł, najlepiej jak najtaniej
Format - ATX
Złącza - PCI do podłączenia karty dźwiękowej SB0570
Chłodzenie - Spartan 924 brak kolidowania
OC - nie mam planów
Pamięć - 4 wejścia 

Edytowane przez szymcio190
Link to post
Share on other sites

Podbiję temat by nie zakładać nowego.

 

Szukam płyty do 400zł dla swojego i3. Co sądzicie o Asrock z97 Pro4?

 

Warto ją kupować czy jednak dla tego procesora będzie odpowiednia inna płyta?

 

Komputer służy jedynie do przeglądania internetu, oglądania filmów, w ogóle się na nim nie gra. Obudowa to ARC R2 więc przydałoby się wejście pod przednie USB 3.0.

Edytowane przez Rafus
Link to post
Share on other sites
Po co mi jakaś dobra z tym z97 jak nie będe kręcił. Pytałem o najlepszą w tej cenie itd.

Hmm, bo mieści się w określeniu najlepsza w tej cenie ?

 

Sam nie dawno stałem przed wyborem płyty głównej i zastanawiałem się właśnie pomiędzy

ASRock Fatal1ty B85 Killer.

a

MSI Z97-G43

 

Co wybrałem widać w sygnaturce. Asrock ma głównie lepszą dźwiękówkę (przy głośnikach komputerowych do ~500zł to jest raczej bez znaczenia, chyba że używasz słuchawek) a przy z97 masz większe możliwości modyfikacji opcji związanych z OC oraz możesz w przyszłości wsadzić broadwella. To by było na tyle, wybrać musisz sam.

 

Rafus, to po co Ci tak droga płyta główna. Wystarczy w zupełności coś pokroju Gigabyte GA-B85M-D3H. Ma pci, pcie, wyjście na usb 3.0 do przodu, 2x usb 3.0 z tyłu, 4 gniazda na ram. Więcej ci chyba do szczęścia nie potrzeba.

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Spokojnie, pytam z ciekawości i dla przestrogi ponieważ pewna znana MSI :) lubi być awaryjna i nie chcę przypadkiem kupić czegoś podobnego.

Wszystko może się popsuć ja w piątek kupiłem Z97-G43 i musiałem wymieniać na inną sztukę. Potrafiła się wieszać w czasie startu systemu, w biosie przestawała reagować na mysz i klawiaturę. Wgranie nowego biosu nic nie pomógł.. Sklep robił straszne problemy z wymianą ale druga sztuka którą mi dali na szczęście działa popranie.. To tak dla informacji :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...