Skocz do zawartości

PC vs Xbox One vs PS4 - co lepiej wziąć?


Recommended Posts

Widzę różnice i to gołym okiem ;) Na tych obrazkach po lewej pisze 900p a po prawej 1080p :menda:

 

<troll>


Bundle z fifą 15 i motosport z xone by mnie interesowało. Gdy kupiłbym abonament EA Access do tego to mógłbym grać w multi na fifie 15, i grach z ea access czy do tego trzeba xbox live

Link to post
Share on other sites

Witam, jako iż zastanawiam się nad czymś po giercowanie pytanie do was. Co lepiej wybrać? PC,Xone czy PS4?

 

Na PC mam do wydania ok. 2550 zł, lecz konsole są tańsze (ok. 1699 za XONE z Fifą 15 i FM5, ok. 1899 zł za bundle PS4). Mam telewizor więc konsole miałbym pod co podpiąć. Niestety nie mam monitora, bo obecnie korzystam z laptopa do przeglądania internetu itp. W gierki jakie przymusowo muszę zagrać to:

 

  • Assassin's Creed : Unity
  • Wiedźmin 3
  • GTA V

 

Ciągnie mnie też do wyścigówek, więc z konsol bardziej przemawia Xone z świetną Forzą Horizon 2.

Co wybralibyście? I jak wygląda sprawa z cenami gier? Wiem, że można znaleść gry o wiele taniej na aukcjach GameTrade.pl lub Allegro.pl.

 

Jakieś propozycję?

PS4 jest lepszy niż XO a także od PC

Link to post
Share on other sites

Kupilbym Xone z Ea access i xbox live gold na rok, lecz nie wiem czy to live gold daje cos wiecej niz przepustka sieciowa ?

Oczywiście jak najbardziej zachęcamy do zakupu Xbox One :) Skoro tak bardzo nakręciła Cię Forza to nie pozostaje nic innego jak wybrać bundla z FM5 i Fifą 15: http://bit.ly/1vJ0omC . Xbox Live Gold daje Ci obecnie o wiele więcej niż samą przepustkę sieciową - możesz grać ze znajomymi w gry, w sieci obsługiwanej przez ponad 300 000 serwerów gwarantujących najwyższą wydajność. Jako posiadacz konta Gold będziesz mieć dostęp do wciąż rosnącej biblioteki bezpłatnych gier, a także będziesz mógł korzystać z rabatów w wysokości 50–70% na gry w Sklepie Xbox. Dodatkowo na Xbox One została wprowadzona jeszcze szybsza i inteligentniejsza funkcja tworzenia gry oraz wieloosobowej rozgrywki online dla wszystkich członków gospodarstwa domowego. Jest tego sporo prawda? :) 

Całą bibliotekę gier znajdziesz na naszej stronie http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one/xbox-one-games . Jeżeli coś jest jeszcze dla Ciebie nie jasne, pisz a postaramy się odpowiedzieć :) Pozdrawiamy!

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Pozwolę sobie dopisać swoje 3 grosze :)

Ja na Twoim miejscu wziąłbym PS4 gdyż ma to same plusy patrząc na Twoje podejście do sprawy

Komp jest świetną zabawką gdy masz czas na granie , grzebanie , kręcenie i tego typu bajery.

 

Skoro jesteś okazjonalnym graczem i do tego masę czasu spędzasz w pracy i jak przypuszczam ze swoją połowicą to kupowanie kompa całkowicie mija się z celem bo będzie on stał i zajmował miejsce.

Do tego mniemam że komputer na wartości szybciej traci niż kupno topowej konsoli.

Konsola jest poręczniejsza dla osób nakierowanych na samo granie.

Wpadnądo Ciebie znajomi zaraz rozrywkasama się znajdzie , opalasz konsole i już masz igrzyska dla wszystkich.

Konsola też zacieśnia więzy rodzinne.

Wpadnie do Ciebie przyszły teść otwierasz piwo, odpalasz ścigałki na 50" tv i teścia masz zadowolonego od ucha do ucha.

Który facet nie lubi zabawek z 400 konnym silnikiem :P

Przemyśl to :)

A co do naszej płci pięknej to>>

Moja żona też nigdy w nic nie grała ale wystarczyło że mały kiedyś zostawił włączonego crasha (tak tak mam do dziś psone) i przez 6 godzin nie mogła się oderwać, a ja nie miałem obiadu po powrocie z roboty:)

Pewnie też się znajdą dla niej ciekawe sposoby spędzenia wolnego czasu.

 

Nie wiem co wszyscy widzą w fifie dla mnie jedyną piłką jaką istnieje jest ISS PROevolution soccer.

To przy niej z kumplami zarywaliśmy popołudnia wieczory i całe noce...

Także ja na TWOIM miejscu brałbym PS4 jak nic...

Edytowane przez lukyeti
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

jedyną piłką jaką istnieje jest ISS PROevolution soccer.
 

Na ps1 i ps2 grało się w ISSa lub Pro Evo. Obecnie od kilku lat lepszą piłką jest Fifa. Przy pro evo zostali najwytrwalsi zwolennicy japońskiej piłki. Co więcej nowa fifa bardziej przypomina pro evo niż najnowszy PES. Ot takie mamy czasy:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Aha no widzisz w iss grałem dawno i był genialny , w fife grałem 2 tyg temu na ps2 ale chyba fife 11-12 i dla mnie nadal porażka :P Może coś ulepszyli ale dla mnie fifa to straszna mordęga

To sztuczne zabieranie piłki naciśnięciem kółka było dla mnie tak wkurw.. że ciepałem padem przez pół pokoju :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...