Skocz do zawartości

Smartwatch do 200 zł - Czy sie opłaca ?


Recommended Posts

Witam !

 

Mam do was pytanie, otóż ostatnio rozwalił mi się mój ulubiony zegarek na rękę i muszę znaleźć sobie coś innego. Mój budżet to 200 zł więc, pomyślałem że kupię smartwatch, ale tutaj pojawia się pytanie, czy to w ogóle jest opłacalne? Czy taki smartwatch będzie działał płynnie, oraz najważniejsza kwestia czy za 200 zł dostanę jakiś smartwach :D No chyba że lepiej nie kupować smartwach i pozostać przy zwykłych rozwiązaniach? Z góry dziękuję za pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z zewnątrz wydaje się ładny, ale są trzy pytania:

 

Ile to wytrzyma? :D

Czy będzie chodziło plynnie?

Czy będzie działał ze wszystkimi telefonami?

1.Trzyma 3-4 dni.

2.Chodzi płynnie.

3.Działa ze wszystkimi ,które maja bluetooth v2.0 lub wyżej.

Zobacz jeszcze ten http://allegro.pl/ai-watch-smartwatch-inteligenta-opaska-kartasim-i4749627698.html

Link to post
Share on other sites

Ok, chodzi płynnie i współgra ze wszystkimi telefonami, a o wytrzymałość chodziło mi ile lat wytrzyma, nie o baterie tylko wytrzymałość całego zegarka ;)

Wydaje mi się ,że rok :) Sam zegarek jest wykonany dosyć dobrze i wydaje się być solidny

Edytowane przez thenatespl
Link to post
Share on other sites

Mój mechaniczny zegarek ma już 15 lat i nadal działa znakomicie, jest punktualny, nie wymaga baterii - i spokojnie następne 50 lat będzie działać. :)

 

A teraz niech mi ktoś powie, czemu miał bym zamienić go na smartwatch? I tak chcąc cokolwiek zrobić będę musiał wyciągnąć telefon?

A na dodatek jak testowałem Smartwatch znajomego to miałem duże problemy z zestawem głośnomówiącym w samochodzie.

 

jednak zostanę przy mechanicznych zegarkach - przepraszam Was - ale - nawet taki gadżeciarz jak ja uważa smartwatch'e za idiotyczny sprzęt. Zresztą wystarczy popatrzeć co noszą poważni i możni tego świata :) - lwia większość ma właśnie mechaniczne zegarki. :) Niestety nie stać mnie - choć chętnie bym z ministrem Nowakiem się wymienił - miał jeden taki fajny, ale cena 32 000 zł jest jakby po za moim zasięgiem :)

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Prawdę mówiąc to wiem że zegarki mechaniczne nie są zle ale chciałem się czegoś dowiedzieć i przy okazji zobaczyć czy jest to opłacalne. Szczególnie skusilo mnie to że będą do nich robione klawiatury dotykowe ;) ale jednak chyba zostanę przy tradycyjnych rozwiązaniach a jak smartwache się rozwiną będę szukać ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...