Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Asus GTX 780 Direct CU II OC + EK Water Blocks + Backlpate

GTX 780 EK LC Direct CU II backplate Asus

• Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 worms

worms
  • Gaduła

• 345 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 06 październik 2014 - 19:09

Witam serdecznie.

Dziś mam do sprzedania ASUS GTX 780 DIRECTCU II OC, zakupiona szóstego grudnia zeszłego roku, w morele net, oczywiście wszystko co oryginalnie dostałem jest, calutki BOX.

Karta została od razu zamontowana w system LC, więc jest zwodowana.

Póki co chce sprzedać całość, czyli z chłodzeniem wodnym i do zestawu dokładam:

-EK Water Blocks EK-FC780 GTX DCII - Acetal+Nickel,

-oraz EK 780 DC II Backplate Acatel

-oczywiście oryginalne chłodzenie i wszystko inne też jest, żadne plomby nie naruszone.

Gwarancja od chwili zakupu 36 miesięcy.

Myślę że osoby zainteresowane będą wiedziały co kupują.

Stan wizualny, oraz techniczny 100% sprawny, żadnych wad ukrytych.

Karta nigdy nie przekraczała 43 stopni w stresie, super wydajna, gorąco polecam

Na fotkach generalnie podgląd jak to u mnie pracowało.

Odbiór osobisty w Warszawie mile widziany.

Wysyłka kurierem po zaksięgowaniu kasy na koncie.

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, zaproponuj swoją cenę, może się dogadamy i zaoszczędzimy sobie czasu.

Zapomniałem napisać że karta ma zmieniony bios oryginalny i w grany modowany od super gościa podnoszący możliwości OC w razie potrzeby, skyn3t-vBios-DCII-rev4 podejrzewam że każdy zaznajomiony z tematem zna biosy od tego gościa.

Karta tylko do testu na forum została podkręcona by osiągnąć wyższe miejsce w teście, a normalnie działa na default. Wyniki można zobaczyć na forach w 3dmarkach nick worms.

https://plus.google....229657075709841

Cena 1420zł + K.W.

worms1976@gmail.com

tel 533-502-180

Pozdrawiam

Proszę o zamknięcie sprzedane

i7-6700k@4.5GHz-1.22v, Asus Maximus IX Formulae, G.Skill TridentX 2x8GB 3600MHz cl15@ RTX 2080Ti  @,  Acer Predator , Logitech G19+G700+G400+DFG, Cyborg 7+T500RS,Essence STX, Beyer DT 770 Pro 250ohm/Yamaha V496 jamo 5.1/iBasso DX50 W4R

NZXT 810, LC EK RAD XTC 420/280,EK-CPU/GPU+ MCP655, AX860i, SSD Force GT120GBx2, Crucial M4256GB, HDD 2,5-750+500+1T

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: GTX 780, EK, LC, Direct CU II, backplate, Asus

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych