Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam! Kupiłem FIFA 15 na PC i gra strasznie mi tnie. Zarówno podczas meczów, jak i gier treningowych i na arenie ,czasem nawet podczas włączania.

 

Oto moja specyfikacja:

- Procesor - Intel i5-2500k 3.30 GHz (podkręcony do 4.0 GHz)

- Karta graficzna - Nvidia Geforce GTX 560ti

- RAM - 4GB

- Windows 7, 64 bit

- Zasilacz - CHIEFTEC 600W

 

-Gram na padzie XBOX 460 for Windows, przewodowy

 

 

Moje pytanie brzmi, czy ktoś z forumowiczów gra na podobnej konfiguracji, jak jest u was? Czy spełniam wymagania minimalne?

Edytowane przez acc_grand
Link to post
Share on other sites

Bo Fifa to gra konsolowa proszę pana.Nie tylko tobie tak działa.Jeśli nie masz zasyfionego komputera(chodzi o stronę softwarowa) to masz dwa wyjścia:kupić konsolę lub czekać na poprawki.

Wymagania minimalne spełniasz,do zalecanych brakuje ci 4 GB ramu. A tak na przyszłość,gry od EA,Ubisoftu i Konami omijaj szerokim łukiem.

Link to post
Share on other sites

A pozmienianie ustawień w Panelu Sterowania Nvidia nic nie da? Trochę tam pozmieniałem i przyznam, że było lepiej (menu się nie zacinało, gry treningowe chodziły w miarę) ale w normalnych meczach gra dalej zacinała. Jednak po wyłączeniu komputera znowu wszystko się cieło :/

Link to post
Share on other sites

Nie używasz  Geforce Experience? Tam masz ustawienia gotowe dobrane do konkretnego tytułu.U mnie się sprawdza,tylko że ja w Fifę nie gram  :D

W jakiej rozdzielczości grasz?Nie wierzę że ten 560Ti jest za słaby do Fify,widziałem jak ta gra wygląda.Nie ma tam nic co mogłoby zarżnąć tą kartę.Jak chce ci się bawić,to proponuję zrobić formata,zainstaluj W 8.1 i nowe sterowniki.Nie oczekiwałbym jednak że gra stanie sie płynna.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...