Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć,
po małym remoncie komputera z AMD na Intel'a myślałem bez przerwy o przetestowaniu MacOS, niestety jest pewien problem i próbowałem już kilka razy odpalić MacOS chociaż na wirtualnej maszynie.
 
Wszystko się odpala lecz system ciągle się ładuje po odpaleniu,
 
wygląda to tak
http://www.iv.pl/images/10228680814913007532_thumb.jpg

Czekam już chyba z 20 minut i bez przerwy zębatka się kręci i nic więcej.

W załączniku specyfikacja :

 

http://speedy.sh/ezyfY/DxDiag.txt

 

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, bardzo chciałbym pośmigać na MacOS, chociaż dla sprawdzenia czym tak się wszyscy zachwycają

Edytowane przez skillowsky
Link to post
Share on other sites

Chłopaki nie będę tego instalował na stałe jako dual system tylko tak żeby zobaczyć co to za cudo  na wirtualnej maszynie :)

No ale jak uważacie, że to takie naganne piractwo..

 

Każdy się uczy na jakichś półlegalnych plikach, a ten system na maszynie służyłby do zapoznania się z systemami z rodziny Mac, a dopóki nie będę czerpał zysku z tej dystrybucji to chyba nie będzie problemu, no ale rozumiem.

 

Jak ktoś jednak będzie chciał coś tam poradzić bym mógl się tam troszkę rozgościć z moją ciekawością, to proszę na pw albo można i tutaj :)

Edytowane przez skillowsky
Link to post
Share on other sites
A jeśli chodzi o odpalenie na windowsie, podpowiedziałbym...ale jest to nielegalne.

 

O to właśnie chodzi. Z pierwszego postu wyraźnie wynika gdzie kolega @skillowsky chce to odpalić.

 

 

 

No ale jak uważacie, że to takie naganne piractwo..

 

Rób co chcesz. Twój problem. Tylko to forum nie popiera używania nielegalnego oprogramowania, a tym bardziej nie doradza co i jak zrobić, żeby....

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites

Rozumiem, zdawało mi się, że były tutaj gdzieś tricki n/t hackintosha itd, a ja w dodatku nie chcę kierować się w kierunku hackintosha tylko do odpalenia systemu w środowisku wirtualnym by pośmigać na nim 30-60 minut.

 

Ale tak jak mówiłem, rozumiem, że nie popieracie "nielegalnego" oprogramowania, choć mógłbym powiedzieć, że niech rzuci kamieniem ten kto nigdy niczego nie spiracił, no ale niech będzie :)

 

Jak ktoś jednak będzie w stanie pomóc by odpalić to w VMWare to proszę o prywatną wiadomość będę wdzięczny jako uczący się informatyk :)


I jak? Pomoże ktoś? Będę niesamowicie wdzięczny :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...