Skocz do zawartości

Recommended Posts

Te od coolteka też du*y nie urywają. Myślałem o demciflex, ale 280 mają tylko w proline...  gdyby mieli też w ofercie NB BlackSilent Pro, to prawdopodobnie bym go zamówił wraz z nimi. Zamawiałem wentylatory w morele, a że ten filtr silverstone tylko 35 zł to co tam szkodzi spróbować.

 

Ogólnie w jakim sensie nie zachwyca? Co jest z nim nie tak???

 

 

 

 

 

Widzę, że realizacja zamówienia zaplanowana dopiero na 16 lutego, więc sobie trochę poczekam.

 

 

 

 

 

Zamówiłem też:

 

http://ecsmedia.pl/c/dying-light-edycja-premium-b-iext27852799.jpg

 

169 zł + KW

 

Ciekaw jestem tylko czy jutro będzie w paczkomacie :P


http://i.imgur.com/tNpn4hR.jpg

 

http://i.imgur.com/OaFBuOy.jpg?1

 

 

Miałem więcej zdjęć, lecz niestety przypadkowo usunąłem z telefonu pozbywając się masowo tych zbędnych  :>

Edytowane przez DyndaS
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Materiał w miarę ok chociaż cienki. Nadruk w zasadzie wydaje mi się wręcz bardzo dobry. Kaptur taki nijaki.


Przyszła paczka.

 

Filtr prezentuje się na pierwszy rzut oka bardzo dobrze, szczególnie jeśli zobaczymy na jego cenę. Magnesy są mocne, a siatka gęsta.

 

Przez moje małe niedopatrzenie kupno tego filtra okazało się pomyłką... Nie jestem w stanie domknąć przedniego panelu, ponieważ są na nim takie 3 poprzeczne blachy, które mają najwyraźniej za zadanie usztywnianie go. Seryjne filtry są cieńsze i dlatego wchodzą. Chyba pozostaje mi demciflex....

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Coś ciekawego niedługo się u mnie zadzieje, więc pewnie wtedy zrobię jakiś update ze zdjęciami :P

 

Do tej pory wpadł Evolv ATX, chociaż niedługo (choć pewnie na chwile) wpadnie BeQuiet Silent Base 600 Window  ;)

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Base 600 tylko na chwilę głównie do zabawy i potestowania tak dla siebie, bo miałem okazję wyrwać go sporo taniej ;)

 

Ogólnie Evolv jest ok, ale po prostu mam dość aluminiowych paneli, które są wrażliwe na wibracje np. z wentylatorów, a ja mam strasznie czułe ucho. Zastanawiam się ostatnio mocno nad CM MasterCase 5 Pro, ale czas pokaże, bo to takie gdybanie na tą chwilę.

 

Edit.

 

Evolv nie sprzedaje jeszcze, żeby nie było :P Możliwe, że do niej wrócę jeszcze na jakiś czas.

Edytowane przez DyndaS
Link to post
Share on other sites

Fabryczna wentylacja:

 

GPU: 2 stopnie mniej  dla phanteksa 

 

CPU :3 stopnie więcej niż cooltek

 

Dodatkowy wentylator na górze phanteksa:

 

GPU: 4-5 stopni mniej ( 69 vs. 73/74)

 

CPU: nie sprawdziłem.

 

Testowałem na niskich rpm na GPU - 1600 czyli tyle ile jest standard w idle dla tej karty.

Edytowane przez DyndaS
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak podwiesiłem te wentylatory BQ na kołkach (tył + góra) + na front dałem taki z niskimi wibracjami, to w tej budzie nawet na 12V szum powietrza nie jest w żaden sposób irytujący. Przy moim czułym uchu w stresie mógłbym śmiało tak trzymać, no a jest to przecież 1000 RPM na 140mm, wiec nie tak mało. Na 5V idzie zrobić śmiało dead silent, gdzie przy 7V ledwo ledwo coś tam słychać.

 

Ogólnie tak po kilku dniach użytkowania właściwie nic jakoś złego na tą budę nie mogę powiedzieć, poza tym, że trzeba uważać na wibracje z wentylatorów.

 

 

 

__________________________________________________________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 


No to pora na pierwsze wodowanie  :)

 

http://i.imgur.com/HNEYM8T.jpg
 
 
 
 
1. EK-Predator 240
2. EK-FC970 GTX Strix - Acetal+Nickel
3 .EK-FC970 GTX Strix Backplate - Black
4. EK-Supremacy EVO - Full Nickel
5. EK-ACF Fitting 12/16mm - Black x8
6. EK-Ekoolant EVO Blood Red
7. TUBE PrimoChill PrimoFlex™ Advanced LRT™ 15,9 / 11,1mm - Crystal Clear RETAIL 3m
8. EK-AF Angled 45° G1/4 Black x2
 
 
 
 
 
Zastanawiam się tylko nad tym w czym składać loop: evolv czy cooltek. 
Edytowane przez DyndaS
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Świetnie :) 

 

Zdaj relację jak głośna jest pompka, miałem kilka custom LC (h105, triton, enermax liqtech) i pompka z tritona na 5v była najcichsza, a najgłośniejsza enermax. Odgłosy pompek były dla mnie na tyle irytujące że wróciłem do WC.

 

W jakiej obudowie?

Z pewnością montowanie chłodnicy w phanteksie na topie to strzał w stopę połowy budy będzie zasłaniać ;/ na froncie też nie zbyt będzie to wyglądać.

 

Cooltek i chłodnica na dole :D moja propozycja :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...