Skocz do zawartości

Recommended Posts

Poszukuję obudowy do zestawu z 970 SLI i kompaktowym chłodzeniem dla kolegi. Te 2 najbardziej przypadły mu do gustu i teraz nie wie na którą się zdecydować? Może jakieś alternatywy? Wymagane jest duże okno (czyli fractale odpadają na starcie).

Corsiar 450/750D wydaje się też ciekawą opcją


Coraz mniej jestem przekonany do tej 760t, podobno łatwo zbiera zarysowania..


NZXT h440 jest też ok i pasuje do czarno czerwonej kolorystyki zestawu, tylko nie wiem czy nie będzie za gorąco w niej przy SLI? Brak kieszeni na 5.25 nie przeszkadza bo i tak nie ma zamiaru montować napędu optycznego. 

Edytowane przez xLokos
Link to post
Share on other sites

Mam 750d, dobre prowadzenie kabli , filtry antykurzowe, mozliwowc wyjecia koszykow, scianne wejscia na ssdki , przewiewna , praktycznie przy kazdej plycie zmieci sie push pull na radzie od h100i lub h105 , jedyny mins to ze szybka boczna szybko lapie kurz a tak pozatym wszystko dopasowane i dopracowane.

Edytowane przez GoingMad
Link to post
Share on other sites

Ogólnie 760T i 750D oprócz wyglądu różnią się niewiele.

Mam 350D, która ma takie samo okno jak inne Obsidian-y i też łatwo się rysuje, a czyszczenie z kurzu to masakra.

Uroki obudów z oknem. Zawsze możesz wybrać też Graphite 780T. Podobno dobra.

Edytowane przez Kisiel442
Link to post
Share on other sites

780t się nie podoba, Corsairy jednak odpadają. Zostaje wybór pomiędzy h440 i Zalmanem H1, proszę o głosowanie :P

 

h440 ładniej się będzie prezentował przy czarno czerwonej kolorystyce całego zestawu (patrz dział zestawy komputerowe) i będzie cichszy, ale za to gorętszy niż ten Zalman. Całkiem fajny bajer z tym AHV, szkoda tylko że te diody itp są na niebiesko (przedni wentylator można zmienić na podświetlany na czerwono, ale to nadal nie to samo). 

Edytowane przez xLokos
Link to post
Share on other sites

@up Po co to się oddzielnie piszę. ;)
 

970 SLI

Całkiem fajny bajer z tym AHV,

Nie lepiej wziąć np. 500r? W Zalmanie nie sugeruj się "klapkami" na górze, bo to czysty marketing moim zdaniem, poza tym jest on w większości z plastiku.

Edytowane przez Biskit
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...