Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, planuję zakup prezentu dziewczynie, wspominała nie tak dawno że przydałby się jej tablet. Stwierdziłem więc że nie ma co się wygłupiać z kolczykami skoro można trochę dołożyć i kupić bardziej praktyczny prezent  :).

 

Wymagania (jej):

- kamera z przodu do videorozmów - brakuje jej tego w smarfonie

- pewnie żeby był ładny  :rotfl: kobiety :)

 

Moje wymagania:
- przynajmniej 1,5 Gb Ram

- płynność pracy w aplikacjach 
- dobry wyświetlacz/matryca

 

Najpewniej będzie używała do rozmów skype, pisania krótkich notatek na wykładach z dokupionej klawiatury, średnio wymagające gry oraz bankowość internetowa. 

 

Na tabletach znam się o tak sobie, i wybrałem Samsunga Tab 4 7.0 z wifi, raz z powodu dużej promocji w morele za 529 zł:

http://www.morele.net/tablet-samsung-sm-t230-galaxy-tab-4-7-0-wifi-bialy-sm-t230nzwaxeo-643748/
oraz z powodu wyglądu, 1,5 Gb ramu i dość sensownym prockiem jednakże się waham gdyż widziałem opinię iż nie jest on dostateczny do gier i aplikacji  :co:

 

Konkurent jaki wyłonił się z rekonesansu to Venue 8 z lepszymi parametrami technicznymi jednak w opiniach i testach wyłożył się na ekranie, a raczej podświetleniu które było mocno nierównomierne, "rozlewało" się po kilku dniach, generalnie nie fajnie.

 

Trzeci konkurent to Asus Nexus 7, również lepsze parametry techniczne jednakże jest mniej "okazały" z wyglądu aniżeli Samsung, no i przekracza budżet.

 

Głównie chodzi mi o potwierdzenie wyboru iż jest jednym z lepszych, oraz czy aby czasem w tej samej cenie nie ma czegoś lepszego. Modem jbc jest nie potrzebny.

 

Na morelu już zamówiłem żeby była rezerwacja, jednak finalizacja będzie zależała od sugestii i od prezentu na Dzień Chłopaka  :->

Edytowane przez Didox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...