Skocz do zawartości

Flagowiec do ok. 2000 PLN (+/- 300 PLN)


Recommended Posts

A więc tak szukam bardzo dobrego flagowca, który posłuży mi do internetu, zdjęć, a także do gier i przede wszystkim do muzyki.

  • mój budżet : 2000 PLN (+/- 300 PLN)
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : przez internet (chyba komputronik)
  • nówka czy używka : nówka
  • preferowany rozmiar wyświetlacza : coś ok. 5.0 - 5-7 cala
  • preferowany system mobilny : android
  • do czego będę używać urządzenia : internet, zdjęcia, gry, muzyka,
  • (właśnie do muzyki zamierzam kupić te słuchawki AKG K272HD)
  • moje najważniejsze wymagania :
  • - dobra jakość muzyki,
  • - dobra jakość zdjęć,
  • - płynność,

 

Jestem otwarty na każdą propozycje, interesują mnie cztery modele telefonów :

LG G3 32GB

Sony Xperia Z2

Samsung Note 3

HTC ONE (M8)

 

Najbardziej z tych co podałem to przypadł mi do gustu LG G3.

 

Z tych co podałem flagowców nie miałem żadnej styczności z nimi, więc zwracam się do Was :)

 

( być może już były takie tematy, więc za to przepraszam ;ppp )

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Sebastian78
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecam Xperię Z2. Daje naprawdę dobry dźwięk (subiektywna ocena), w różnych testach aparat jest oceniany jako jeden z najlepszych, 3GB RAM mówi samo za siebie. Przed zakupem porównywałem go sobie właśnie z G3, Note i HTC. Każdy z nich ma swoje zalety (LG ma większy ekran przy tym samym rozmiarze obudowy, Note ma rysik, a HTC najlepsze głośniki), ale w pierwszym zniechęcił mnie ekran z przesadzoną rozdzielczością (może wpływać na wydajność), w drugim nakładka Samsunga, a w trzecim dużo słabsza bateria.

Edytowane przez Luki91
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem ogromnym fanem M8. Dlaczego:

- okrągłe plecy leżą w dłoni lepiej

- nakładka na system nie zabija wydajności i jest stonowana

- aluminiowe unibody wygląda świetnie

- ma i będzie miał ogromne wsparcie od społeczności nawet po zakończeniu wsparcia od producenta

- można na niego wgrać czystego androida z siostrzanej wersji GPE

- jest chyba najbardziej eleganckim telefonem obecnie na rynku, jednocześnie nie będąc pretensyjnym

 

Jeżeli chodzi natomiast o twoje potrzeby to wydaje mi się że idealnie w nie trafia Xperia. Ma najlepszą jakość dźwięku, robi dobre zdjęcia i nie muli. Poczekałbym tylko na twoim miejscu aż Z3 stanieje stówkę bo szkoda trochę brać już Z2.

 

Co do reszty to zdecydowanie odradzam Samsunga, natomiast LG jest bardzo w porządku ale mnie nie przekonuje.

Link to post
Share on other sites

Osobiście jestem ogromnym fanem M8. Dlaczego:    [...]

Kilka argumentó jest totalnie bez sensu - czystego Androida mozęsz wgrać do każdego modelu - ale to ujmuje WIELE funkcji z nakładki producenta.

Zalety obudowy są też wadami - piękna ale delikatna - ładna jest przez tydzień - a noszenie telefonu w pokrowcu mija się z celem - skoro kupiliśmy go bo jest ładny.Ładny jest też Galaxy Alpha albo Z2...wszystko dla wszystkich.

 

Wydajne są wszystkie maszyny i lagi na Note 3 to tylko plotka :-)

Link to post
Share on other sites
lagi na Note 3 to tylko plotka :-)

Nie jest plotka

 

Zawsze laguje książka i dialer - ZAWSZE... 

Uroki nakładki niestety

 

koleś ma w pracy od ponad pół roku - na z2 czy M8  otworzysz czasem dialer 2 razy zanim zaskoczy raz na N3

sprawdziłem też na 2 innych sztukach jednym w Media expert drugi w Saturnie i każdy ma tak samo - jak uwali z ramu (chociaż ma 3 GB) to zamula z  wczytaniem

Link to post
Share on other sites

Nie jest plotka

 

Zawsze laguje książka i dialer - ZAWSZE... 

Uroki nakładki niestety

 

koleś ma w pracy od ponad pół roku - na z2 czy M8  otworzysz czasem dialer 2 razy zanim zaskoczy raz na N3

sprawdziłem też na 2 innych sztukach jednym w Media expert drugi w Saturnie i każdy ma tak samo - jak uwali z ramu (chociaż ma 3 GB) to zamula z  wczytaniem

Z2 też laguje :-)

Link to post
Share on other sites
- dobra jakość muzyki, - dobra jakość zdjęć, - płynność,  

 

Z taka kaską wstrzymał bym się z zakupem bo na chwilę obecną żaden smartfon nie spełni Twoich oczekiwań w 100%. Zapowiadają że lada moment ma się na rynku pojawić poprawiony HTC m8 z lepszym aparatem smartfon który jest  jednym z najszybszych, najlepszych muzycznie jeśli poprawią aparat (a poprawią) powstanie urządzenie bliskie ideału (no może  jeszcze ciut  mniejsze ramki by się przydały) 

http://komorkomania.pl/2426,htc-one-m8-eye

Edytowane przez Michur
Link to post
Share on other sites

Ja bym postawił właśnie na Nokię.

Albo 930:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/10395303

Albo 1520:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8506562

Oba telefony mają bardzo dobre parametry. Płynny system, który nie będzie Ci się zawieszał i zacinał tak jak to czasami bywa w przypadku androida.

Aparat również ekstra.

Link to post
Share on other sites
który nie będzie Ci się zawieszał i zacinał tak jak to czasami bywa w przypadku androida

 

W jakiej Ty epoce żyjesz ?

Jakoś od przynajmniej roku nie widzę by coś się na wysokich modelach o jakich mowa zawieszało czy zacinało...może raz czy dwa się coś wywaliło do lauchera ale litości

To już przeszłość

A i taka Lumia 920 w zeszłym roku potrafiła Crashować Appki więc nie pisz, że nie będzie bo to bzdura 

każdy system ma prawo się wysypać - nawet iOS na Iphone 5s którego miałem ponad miesiąc czasęm się wysypywał ...

 

Lumie też wywalaja appki

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...