Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Z2, M8, S5 czy 930 ?

Z2 m8 s5 930

Najlepsza odpowiedź Ravir, 27 wrzesień 2014 - 09:29

Najlepszy aparat ma Lumia 930 - najgorszy HTC M8 - S5 na drugim miejscu a Z2 na trzecim.

Lumia 930 ma najdłuższe wsparcie, jest szybka, płynna. Do wad L930 nalezy zaliczyć mniejsza ilość aplikacji, brak mozliwości wgrywania własnych wersji softu, mniejsze możliwości zmiany wyglądu - "kafle" zawsze będa kaflami :) - nie wazne czy je "ubierzemy" w grafikę.

Napiszę tak : Lumia 930 ma zdecydowanie najlepszy aparat, jest świetnie wykonana, szybka, płynna, ma bardzo długie wsparcie - znacznie dłuższe niż reszta. To idealny telefona dla osób, które chcą go poprostu używać. Nie kombinują, wgrywają, oczekują od telefonu by ten po prostu działał. 

Reszta : to Android, a wiec mamy jego zalety i wady - z zalet : dużo programów, nie ograniczone możliwości ingerencji w soft, mozna wgrać co sie chce i dowolnie zmienić wygląd.

Z wad : problemy z prekością, płynnością. Po pewnym czasie się zamulą i trzeba robić totalny reset, nagminny jest brak wsparcia, modele flagowe zwykle po 12 - 18 miesiącach są "porzucane" i nie ma nowego softu - bo pojawia sie kolejny model nastepne generacji :) . Są nie oficjalne wersje softu, ale z ich jakościa bywa różnie. 

Jeśłi Chcesz po prostu używac telefonu, nie kombinowac i mieć święty spokój to kup Lumię 930 - ma też zdecydowanie najlepszy aparat.

Jeśli zaś zalezy Ci na wolności i będziesz się "bawił" w "customizację" oprogramowania to bież Androida.

HTC M8 - najgorszy aparat, po za tym świetny, fajny sprzęt

Z2 - dobry aparat, jakośc wykonania, ale jest dość delikatna.

S5 - mam duża awersję do Samsunga po S4 którego miałem.  :) Ale znajomi twierdzą, że to świetny sprzęt, ma najlepszy aparat z tej trójki.

Jak bym miał wybierać to chyba bym się zdecydował na HTC M8 lub S5 - z lekką przewagą M8 :) - miałem oba w rękach i M8 mimo wszystko zrobił na mnie troszkę większe wrażenie :)

Przejdź do postu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#21 Xarix

Xarix
  • Master

• 5160 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 28 wrzesień 2014 - 12:22

Zresztą czwórka w porównaniu do reszty tutaj odpada w przedbiegach. 

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Z2, m8, s5, 930

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych