Skocz do zawartości

Recommended Posts

poczytaj inne zestawy na forum bo nie chce juz kolejny raz pisac ze danieloslaw pisze bzdury ze radek jest awaryjny.

 

Mam go i jest swietny.

Pamieci polecam z wlasnego doswiadczenia OCZ Reaper 2x2gb 800 cl4 (spokojnie podkrecic mozna do 1000) Ew. Geile - tansze zeby w budzecie sie zmiescic

Procesor E8500 (albo 8400, 8200 - dobrze podkrecisz i masz wydajny sprzet - 4 rdzenie placisz za technologie ktorej poki co nie wykorzystasz - chyba ze zalezy CI na 3DMarkach a nie na grach).

Plyta: Asus P5Q - ja mam E ale nizsza tez bedzie dobra.

 

Zasilacz proponuje Tagana 500 (np Tagan U33 2-Force II) spokojnie udzwignie. Chyba ze cenowo bedzie ciezko to cos tanszego.

 

Cenowo to by wyszlo:

Procek ~ 580

Dysk ~ 200 (np. Seagate 500 GB Barracuda 7200.10)

Pamieci ~ 220

Plyta ~ 470

Grafika ~ 800

Zasilacz ~ 250

Obudowa - to zalezy czy lubisz miec ciasno czy nie. koszt ok 200pln

 

W sumie by wyszlo jakies 2690. Ale jezeli poszukasz w roznych sklepach internetowych to wyjdzie sporo taniej (z 200pln na pewno urwiesz)

Link to post
Share on other sites

Pewnie tak jest tylko w teorii - główny problem to ciepło a właściwie jego odbieranie. Nie wszystkim wiadomo, że wchodząc do korzeni budowy układów elektronicznych temperatura na złączu p-n-p lub n-p-n wynosi ok 130 stopni celsjusza - i to bez względu na proces technologiczny. Proces ma znaczenie tylko w ilości upakowanych elementów na cm kwadratowy. Myśląc przyszłościowo już niedługo dojdziemy do takiej bariery, której głównym problemem będzie interferencja poszczególnych elementów - czyli będzie potrzeba dodatkowego ekranowania podstawowych komórek.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...