Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam czy jestes ktos w stanie pomoc z wyborem imac 27 cali jaki by byl najlepszy bo ja jestem w tym zielony a zalezy mi na tym zeby nie kupic starego modelu czy jakiegos slabszego :(

Myslalem nad tym modelem  Apple iMac 27" 3,4 GHz (ME089D/A)

 

  • All-in-One-System
  • 68,58 cm (27“) IPS-Display mit LED-Hintergrundbeleuchtung
  • 2560 x 1440 Pixel, 16:9 Format
  • QuadCore-CPU, Intel® Core™ i5 Prozessor der dritten Generation (3.4 GHz, 6MB Intel® Smart-Cache) mit Intel® Turbo Boost bis zu 3.80 GHz
  • NVIDIA GeForce GTX 775M, 2048 MB GDDR5 Videospeicher
  • 8 GB DDR3 1600 MHz Arbeitsspeicher, max. 32 GB

Czy to bedzie dobry wybor ?

Link to post
Share on other sites

A do czego Ci ten komputer? Przydałoby się jakieś minimum informacji. Jeśli do tego żeby ładnie wyglądał to jak najbardziej(wnoszę po: "bo ja jestem w tym zielony"). 

Komputer przeznaczony do grafiki ogolnie komputer do pracy w domu  czasami w jakas gierke pyknac ( CS:GO , LOL )

Edytowane przez szewa99
Link to post
Share on other sites

A możesz po Polsku ??? Szkoda Tobie klawki czy jaki grzyb, bo piszesz tyle co nic. Może coś wiecej : po co na co? Oczekujesz pomocy - będzie odpowiednia do poziomu zapytania. Na debili nie ma rady, ale pocieszę że imac to maszyna właśnie dla takich ludzi  ... powodzenia   :D

8GB ramu do "grafiki" ??

Może coś więcej na temat softu, bo do grafik mówi bardzo wiele ...

I czemu iMac ??

W gierkę pyknąć na macu ???

Masz w ogóle pojęcie o czymkolwiek z IT?

Link to post
Share on other sites

 

 

cos odpowiedniego ?
Do czego ? Prosiłem o dokładniejszy opis, ale widzę że jak grochem o ścianę ...  widzę też pozytywne strony. Jednego "nieogara" mniej w PL - jest szansa że ten kraj stanie jeszcze na nogi ... tylko nie wracaj czasem  :D
Link to post
Share on other sites

Jak do grafiki to ten wyświetlacz w iMAC się do tego nie daje, jedynie w MBP Retina masz prawie całą przestrzeń sRGB i ten komputer nadaje się do pracy z kolorem. 

Jak chcesz taniej i musi być to Apple to szukaj MACa mini z i5, 16GB i SSD + do tego porządny monitor. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...