Skocz do zawartości

Nowy Laptop vs Xbox one vs PS4


Recommended Posts

Jako iż powoli mam dosyć wymiany laptopa co półtora roku (co półtorej roku 4,5tys) nachodzi mnie myśl aby zakupić jedną z nową konsol czyli albo XO albo PS4, obecnie mam x360 ale już czas przejść na coś nowego, pytanie brzmi co lepsze?? czy ps4 czy XO?? czy może w grudniu kolejna wymiana laptopa, w gry jakie gram to na pewno seria Fifa(na x360 już w sumie to tylko zmieniany numerek i składy), wyścigi i od zawsze to seria forza, forza horizon i forza 4 dla mnie najlepsze wyścigi, do tego dochodzi seria AC, Mortal Kombat czy też chrześniak pogra w gry lego, do konsoli używam TV 26" HD Ready, od razu zaznaczam na stacjonarkę nie mam miejsca. Czy na ps4/xo można oglądać nagrywane przez siebie filmy blu-ray??

Edytowane przez happysc
Link to post
Share on other sites

W Twoim przypadku XONE

 

Dlaczego:

1. Używasz HD Ready - część gier na Xone ma niższą rozdzielczość - dla Ciebie więc to bez różnicy

2. FIFA  - 15 jest dołączana gratis do nowego XO, + MS postarał się o kilka dodatków

3. Forza5 - jest dołączona gratis do XO

4. F Horizon 2 - obecnie ogrywałem demo... jest na co czekać.

5. EA Access - coś dla Ciebie. Opłacając roczny abo masz dostęp do gier EA takich jak: Fifa14, BF4, NFS:R, UFC. Niebawem dojdą nowe pozycje. Opłata miesięczna to koszt od 8 do 15 zł. 

 

Zatem kupując teraz klocka za 1699zł. Dostajesz w zamian mocarną konsolę. Dwie gry w gratisie. Dostęp do gier EA.

 

 

Jak masz jakieś pytania to pisz.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

filmy nagrywane kamerą FHD panasonic


po przeczytaniu recenzji na gry on-line zdecydowałem że na polu bitwy zostaje XO vs Laptop(asus g751jy), okazuję się że XO bez problemu odtwarza pliki divx czy mkv tak samo jak nagrywane płyty blu-ray.

Ale dalej nie wiem czy na pewno jest to najlepsze wyjście z tym XO czy też może jednak laptop z gtx980m ale cena ponad 6tys, a tutaj za 1700zł mam konsolę z dwiema grami + zostaje ponad 4tys zł na gry przez kolejne lata nie licząc zakupu gier na pc. A zawsze na XO można kupić używkę :)

Link to post
Share on other sites

nie no laptop ma nie cały rok więc tableta do neta nie potrzebuję, ale jestem trochę rozczarowany tym którego teraz posiadam i zastanawiam się czy czasem go nie sprzedać i kupić czegoś do neta i diablo 3 i oczywiście konsoli xbox one który według mnie ma lepsze gry niż ps4...

Link to post
Share on other sites

pomyślę nad tym :) póki co grałem w 2 gry dołączone do zestawu i napiszę tak fifa 15 tyłka nie urywa, graficznie też ale na pc jest bardzo podobnie, natomiast Forza 5 super, graficznie i ogólnie jako gra udana wieczorem sprawdzę Forza Horizon 2 i jak dzisiaj kupię to AC 4.

Link to post
Share on other sites
Xbox one jest badziewny

Gorszego badziewia jak ta wypowiedź tutaj dawno nie było...

 

Sam mam ps4  i bym chętie pograł na Xone bo na PS4 jak na razie deficyt gier wporównaiu z tym na Xone

Forza 5, Forza Horizon 2, Killer Instinct, Ryse - oj w to bym popykał 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...