Skocz do zawartości

Dobry niemarkowy smartfon do 800zł.


Recommended Posts

Cześć!
Szukam jakiegoś dobrego smartfona, niemarkowego, dużo teraz firm wchodzi które oferują dobre telefony za niewielką cene, jest ich dość dużo, ale wiele nie ma ich jeszcze w polskiej dystrybucji. Nie jestem jeszcze obeznany w tych telefonach.

Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc w znalezieniu dobrego smartfona który będzie miał polskie menu i będzie go można bezproblemowo zamówić.

Parametry minimalne:
RAM: 2GB
Pamięć wewnętrzna: 16GB

LTE: Tak
Bateria: 2500 mAh

Wyświetlacz: 4,0''

Aparat główny: 13Mpx

Aparat przedni: 5Mpx

Te wymagania są minimalne.

Link to post
Share on other sites

Koniecznie musi być ,, niemarkowy " ?

Za tą cene możesz mieć cięzko znaleźć coś o tych parametrach

Jedyne co mi przychodzi do głowy

http://allegro.pl/overmax-vertis-yard-2-baterie-16gb-dual-sim-etui-i4613801234.html

 

Nie musi być niemarkowy, jednak nie znajdziesz żadnego z markowych w takiej cenie z dobrymi parametrami. Dlatego zdaje się jedynie na te małe firmy.

 

Overmax nawet okej, jednak poczekam jeszcze na jakieś oferty.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj używanego Nexusa 4, zamiast kupować niemarkowe niewiadomo co.

 

Nexus 4 jest niby okej, jednak słabe aparaty, brak LTE, średni procesor.

 

Obczaj jeszcze Samsung Galaxy S3, albo S3 Neo bo większość teraz ich jest na allegro

 

Słaby aparat, 1GB RAM, brak LTE, średni procesor.

 

Jiayu G4S jest chyba najbardziej pasujący do tego czego chcesz, bo w tej cenie raczej już nie pójdziesz w górę z specyfikacjami

Wszystko okej, też dobry model (nie patrząc na brak LTE)

Link to post
Share on other sites

Albo dołóż 1000zł i będziesz miał to czego wymagasz, albo odpuść sobie życzenia, żeby mieć cudo, za 800zł. Nexus 4 to najlepszy wybór w tych pieniądzach.

 

Lenovo, ZTE, Jiayu, Alcatel, Prestigo. Po co mam wkładać w markę, skoro mogę w same parametry?

Link to post
Share on other sites

Ale z tego co piszesz to chciałbyś coś tak dobrego jak LG G2, Nexus 5, HTC One albo Note 3 za małe pieniądze. Ale niestety coś za coś. Niższa cena - gorsze parametry. Dokładasz kase, kupujesz coś dobrego

Zobacz sobie rankingi smartfonów. Dlaczego tam nie ma ZTE albo Alcatela, a jak są to na szarym końcu. Gorsze osprzęty, gorsze działanie i nie tak dobrze zooptymalizowanie, błędy w tłumaczeniach. To masz za niższą cene niemarkowych sprzętow

Link to post
Share on other sites

Czyli 80% społeczeństwa, która posiada markowe telefony jest debilami skoro można mieć to samo znacznie tańsze? 

Nie, po prostu marki się wybiły i są znane, Prestigo, Lenovo nie masz na reklamach w telewizorze, Sony, LG, Samsung już masz i ludzie na to lecą, salony komórkowe oferują znane marki, powoli wchodzi Prestigo na polski rynek i przejmuje ludzi, więc w czym problem?

Edytowane przez KaRRmeleK
Link to post
Share on other sites

W tym problem, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Płacisz za jakość wykonania, za solidny sprzęt z bezproblemową gwarancją itp.

Poza tym ośmiordzeniowy mediatek w g4s jest mniej wydajny od dwurdzeniowego snapdragona 400. Oczywiście ludzie bez podstaw wiedzy w tej dziedzinie polecą na osiem rdzeni nic nie wartych.

Lenovo jest solidnym producentem laptopów i chwała mu za to - sam posiadam od nich laptopa i jestem zadowolony.

 

 

 

Nie, po prostu marki się wybiły i są znane, Prestigo, Lenovo nie masz na reklamach w telewizorze, Sony, LG, Samsung już masz i ludzie na to lecą

Jeśli myślisz, że to główne powody, to gratuluję. Chyba wydaje Ci się, że będziesz spryciarzem i będziesz miał to samo za 800 zł co kowalski ma za 2000. Gratuluję:)

 

Na to wychodzi, że kupujący iPhone'y są jeszcze większymi głupkami, ponieważ tam specyfikacja "kuleje", a urządzenia kosztują niebotyczne pieniądze

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

W tym problem, że nie masz pojęcia o czym mówisz. Płacisz za jakość wykonania, za solidny sprzęt z bezproblemową gwarancją itp.

Poza tym ośmiordzeniowy mediatek w g4s jest mniej wydajny od dwurdzeniowego snapdragona 400. Oczywiście ludzie bez podstaw wiedzy w tej dziedzinie polecą na osiem rdzeni nic nie wartych.

Lenovo jest solidnym producentem laptopów i chwała mu za to - sam posiadam od nich laptopa i jestem zadowolony.

 

 

 

Jeśli myślisz, że to główne powody, to gratuluję. Chyba wydaje Ci się, że będziesz spryciarzem i będziesz miał to samo za 800 zł co kowalski ma za 2000. Gratuluję :)

 

Na to wychodzi, że kupujący iPhone'y są jeszcze większymi głupkami, ponieważ tam specyfikacja "kuleje", a urządzenia kosztują niebotyczne pieniądze

 

Nie to nie są główne powody, iPhone to co innego, inny system operacyjny, ale i tak nie dowrównają Androidowi ;)

Prestigo ma bardzo dobrą jakość, a można je dostać taniej niż znane marki.

Link to post
Share on other sites

Nie ma co z nim więcej dyskutować bo to typ człowieka który myśli, że on jest najmądrzejszy a reszta to same debile. Dam Ci porównanie. Kupujesz nowe auto z salonu. Za 50 tysi kupisz Fiata, Peugeota albo Hyundaia, ale Mercedesa, Bmw albo audi nie kupisz. Powiesz auto to auto, ale nie ma tej jakości wykonania, mocy i komfortu. Tutaj masz tak samo

Chcesz dobry sprzęt sypnij kasą i nie wygaduj głupot. By te marki robily taki dobry sprzęt jak twierdzisz byłyby bardzo popularne ale nie są. LG kiedyś robiło dziadowskie telefony, ale jakoś udało im się wybić i zrobić np G2, G3 itp więc jak sie chce to można.

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To kup sobie niemarkowy jak wolisz badziewie i nie wmawiaj nikomu, że są tak samo dobre jak duże i znane marki. Znane w dzisiejszych czasach nie zawsze znaczy najlepsze. By S5 nie była dobra, sprzedaż nie byłaby wysoka, ale jakoś jest. By samsung zaczął robić badziewie szybko by stracili w oczach klientów, ktorzy płacą spore pieniądze za najlepszy sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Człowieku, masz chore wymagania. Za 800zł telefon z parametrami porównywalnymi do dwa razy droższego. Zrozum, że nie ma czegoś takiego, że zapłacisz połowę mniej za to samo dwa razy droższe.

 

Może właśnie kup sobie taki telefon za 800zł - raz wtopisz, będziesz miał nauczkę.

 

Jakość wykonania, integracja hardware'u z software'em, obsługa serwisowa - nie tylko podzespoły się składają na to jakie jest dane urządzenie.

 

Tak jak dawid pisze - S4 miało multum nabywców, S5 juz nie bardzo. HTC miało chwile zawahania, było na skraju bankructwa, a HTC One M8 jest obecnie jednym z najlepszych smartphoneów. Nokia niegdyś była królem telefonów, później słabo przędła, aktualnie wzbija się ostro w górę.

 

Wynalazki, których tak pragniesz ani trochę nie nawiązują do swoich odpowiedników w podobnej konfiguracji.

 

Z ciekawości przejrzałem tego G4S - mimo teoretycznie mocnej konfiguracji ma gorszą wydajność niż Lumia520 z 512MB RAM za 300zł. Zobacz jak Asphlat8 (chyba ta gra, albo jakaś inna ściganka) przycina, a na taniej nokii działa w miarę płynnie.

 

Mówisz, że iPhone nie ma polotu do Androida - mało wiesz o świecie chłopie. Zamknąłeś się w wąskim kręgu swojej wioski, na której królują Androidy. Pojechałbyś za granicę, to widziałbyś, że tam mimo nie porywającej specyfikacji, rządzi Apple - nie może być aż tyle głupków, którzy płacą za to tyle kasy. 

 

Wytłumacz mi dlaczego sądzisz, że iPhone nie dorównuje Androidowi.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Każdy ma odrobinę racji, ja nie mówię, że mówicie źle, jednak firmy są znane - dlaczego? Reklama.

Co do Apple, to dla mnie nie jest zbyt dobra firma.

Porównanie Iphone 6, do dawnego już LG Nexusa 4.
http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/9506/6715/0/0/

To samo, a Nexus 4 już ma 2 lata.

Edytowane przez KaRRmeleK
Link to post
Share on other sites

 

 

Porównanie Iphone 6, do dawnego już LG Nexusa 4. http://www.mgsm.pl/p.../9506/6715/0/0/

Nie no gratuluję głupoty....... Albo weź się za naukę, albo nie zabieraj głosu. Takie porównania robią głupie dzieci, które nie mają pojęcia na temat sprzętu - jedynie cyferki od liczby rdzeni procesora i mpix aparatu są dla nich wyznacznikiem.

Nie

Nie

Nie 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Nie no gratuluję głupoty....... Albo weź się za naukę, albo nie zabieraj głosu. Takie porównania robią głupie dzieci, które nie mają pojęcia na temat sprzętu - jedynie cyferki od liczby rdzeni procesora i mpix aparatu są dla nich wyznacznikiem.

Nie

Nie

Nie 

 

Nie naucze się w szkole o telefonach. Nie mów mi co mam robić, przecież są te same parametry (podobne), a Nexus 4 już ma 2 lata, a IPhone 6 to świeża bułeczka. Nie pojmujesz?

Link to post
Share on other sites

Tylko zauważ, po co Apple ładuje takie podzespoły. Bo mają dobry i stabilny system, który nie potrzebuje aż takich podzespołów jak np Note 3, a i tak chodzi to bardzo plynnieNa słabych podzespołach android będzie zamulał i się wieszał, jest bardziej wymagający więc ładują w dobry osprzęt

Nie wiem w jakim świecie Ty żyjesz. Widać, że nie masz najmniejszego pojęcia o tym co piszesz.

I zauważ, jak kilka osób tutaj pisze Ci to samo, to chyba nie są debilami, ktorzy nie mają pojęcia o czym piszą

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie pojmujesz?
Suche parametry i cyferki to nie wszystko. Po za tym nie rozumiem czemu atakujesz ludzi którzy chcą pomóc ci w zakupie jak najlepszego sprzętu? Skoro wiesz lepiej to po co się pytasz? Prosiłbym o zaprzestanie kłótni o do niczego ona nie prowadzi.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...