Skocz do zawartości

Dylemat, Komp czy konsola?


Recommended Posts

Gość Kotecek

To chyba jestem też trochę "zboczony" bo czasem sobie lubię poustawiać różne opcja czy rozdzielczości tak z ciekawości ale mniej niż 30 min ;)

 

Ale jednak w zdecydowanej większości wystarczają mi moje docelowe i standardowe ustawienia i na tym się kończy.

Link to post
Share on other sites

Ze słów chiilout zabrzmiało to tak jakby dla pobawienia się opcjami w grze warto kupić PC'ta ;) .Ja wale swoją optymalna rozdzielczość.Ustawiam tak żeby było 30 fps średnio bez jakiś drastycznych spadków i wio(przeważnie wystarcza mi wyłączenie aa)A po sprzęcie chiilout chodzi prawie wszystko na maksa więc nie wiem co można robić przez 30 min w opcjach :)

Link to post
Share on other sites

JA na przyklad uwielbiam przed gra sie 30 min opcjami bawic

Jesteś chory

 

Bierz Ps3 i się ciesz.Ja kupiłem x klocka i teraz będę go sprzedawał.Microsoft ma nas w du**e(Polaków)

ChillOut posty nabija.

 

PS3 starczy pewnie na dłużej niż Xbox ale kosztem grafiki i pad jest słabszy ;)

Co do płacenia za gier przez internet, faktycznie, z jednej strony źle, aczkolwiek poziom serwerów jest podobno dużo lepszy niż PS3 :)

I do TaSsS, dlaczego ma nas w du**e? xbox live pl otwierany jest na jesieni, do tego bardzo dobry serwis. Się Ciesz że mimo tego piractwa w Polsce otwierają live ;)

Wydaje mi się że wybór konsoli to własnie też kwestia tego co znajomi mają :D, bo gry trochę kosztują, a jak nie będziesz miał z kim wymieniać to trzeba będzie kupować nowe zamiast się wymieniać :)

Link to post
Share on other sites

Miał nas od samego początku teraz dopiero coś się ruszyło.Wcale się nie dziwie piractwu bo bez darmowego liva kupowanie oryginalnych gier jest bezsensu....Może się coś teraz zmieni.Ale ja i tak swoją sprzedam bo 2 lata temu kiedy kupowałem konsolę odrazu wziąłem przeróbkę bo nie działem sensu żeby kupować gry i jeszcze abonament płacić.Nom teraz dopiero gdy iksy staniały moi koledzy zaczeli kupować konsolę ale teraz to już za późno

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...