Skocz do zawartości

Dylemat, Komp czy konsola?


Recommended Posts

Posiadam aktualnie bardzo stary komp i dysponuje gotówka na teraz mniej więcej 1500 zł. I nie wiem czy opłaca się dalej zbierać na kompa lub kupić teraz jakiegoś z integra czy tez kupić sobie ps3. Mój problem polega na tym ze mam monitor LCD jedynie 17" cali natomiast ojciec niedługo będzie kupował nowy telewizor 32".Poradźcie coś ;)

 

P.S. Jeżeli założyłem temat w złym dziale proszę moderatora o przeniesienie.

Link to post
Share on other sites

W cenie 1500 zł bardziej opłaca się konsolka

http://allegro.pl/item1176844750_qualia_ps3_slim_sony_playstation_3_ps3_120gb_pl.html

http://allegro.pl/item1185506230_xbox_360_slim_250gb_wifi_kinect_nowe_super_cena.html

Jakie tv??

 

Moim zdaniem lepszy ten x-klocek.W przyszłości może kinect, no chyba że cie te bajery nie interesują.Na dodatek kupujesz jakieś 2 gry np.Bad company 2, pograsz sobie w sieci i jakąś drugą singleplayerową.I tą drugą będziesz się wymieniał z innymi graczami(wiele osób tak robi, kupujesz raz grę a przechodzisz ze 3 albo więcej, kapisz? ;):wariat::rotfl: )

Link to post
Share on other sites

Wybierz co chcesz twoja wola.Ale pomysł z wymianami za darmo jest dobry, skorzystaj z tego.W sumie racja kupi se takie Bad company 2 i musi co miecha płacić 50 dych bodajże.Jedyna wada ps 3 dla mnie to ten pad.Xbox ma duuuuuużo lepszego.A tak ps3 bije x klocka na głowę(dziwnie pisze to posiadacz xbox360...)

Link to post
Share on other sites

Nie kupuj z dołączanymi grami.Najczęsciej są to jakieś bullshity typu gry dla dzieci "Ratchet" lub .Kup osobno konsolę i 2 gry.I zrób tak jak mówiłem 1 się wymieniaj.Najwyżej będziesz musiał jakąś symboliczną kwotę(5 dych?) dopłacic lub ktoś tobie dopłaci w zależnośći kto ma lepszą grę.I będziesz happy np.kup se teraz mafie 2 i potem sie wymienaj na np.Assasins creed 2.i tak w kółko

Link to post
Share on other sites

Tak, warto. Tym bardziej, że w cenie zawarte są już dwa ex'y na PS3 (Uncharted 2, Little Big Planet). Przed wyborem, radziłbym się jednak zastanowić. Jednych bardziej bawią gry przeznaczone tylko na X360, innych na PS3. Mając do wydania 1500 zł wziąłem X360. Filmów i tak bym nie oglądał, więc nie potrzebny mi Blu-Ray. Zdecydowanie bardziej, wolę ex'y X360, do tego ten świetny pad ;)

Link to post
Share on other sites

aaa uncharted nie zauważyłem.Bardzo dobra gra i na dodatek ma multi.Dokup jeszcze jedną grę i będziesz happy w c**j

 

@Shadowx Pad jest rzeczywiście świetny

 

@autor Skoro kolega ma również Ps3 to świetnie będziecie się wymieniać.Skombinuj jeszcze jednego kolegę i będziecie się wyśmienicie

 

@Lukyeti może i tak ale inni gracze(multi) też mają pada więc szanse są wyrównane

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Bo to chyba trzeba sie zastanowić w co się gra. Ja mam PC ale ja lubię go modernizować i gram głownie w FPS a to jest domena PC a typowo konsolowe produkcje mnie mniej bawią. Więc może wybierz sobie sprzęt odpowiedni pod gry jaki grasz. A to że masz monitor 17" to co?? Monitor jak monitor, grać na nim można i tak ;)

Link to post
Share on other sites

Ja bym brał dobrego PC.Grafika lepsza niż na konsolach(w full detalach oczywiście).Jeżeli chcesz TYLKO I JEDYNIE DO grania do konsola będzie też dobrym wyborem(oprócz PS3).Za 1100zł dostaniesz najnowszego xboxa plus z grami więc moim zdaniem XBOX będzie dobry(jedynie co PS3 ma lepsze do napęd.Ma blu raya ale on jest tak samo popularny i chciany jak 3D czyli prawie w ogóle :wariat: .Neta w konsolach masz choć przyznam, że jest mało praktyczny,ciężki do opanowania i brakuje wielu wtyczek.Na konsoli są też kapitalne gry typu.GT5,FM3 god of war killzone 2 itp.Ale ogólnie strzelanki nie nadają się na konsolę więc ja na niej grałbym tylko w wyścigi i piłkę ;)

Link to post
Share on other sites

Ale ogólnie strzelanki nie nadają się na konsolę więc ja na niej grałbym tylko w wyścigi i piłkę :rotfl:

można grać w strzelanki wystarczy dokupić mysz i klawiaturę

Nie wiem czy się nie nadaje, to kwestia wprawy. Ja po miesiącu giercowania na Xboxie w CoD5 potrafiłem grać jak na PC. Zazwyczaj byłem pierwszy w rankingu graczy na serverze z b. dobrym ratio kills/deaths :wariat: Jak już brał bym PS3. Miałem Xboxa i tak jak mówiłem wcześniej sprzedałem go bo mi nie pasował :D (zaraz pewnie zostanę zlinczowany ;))
Link to post
Share on other sites

Kup PCet z dobrym monitorem. Chyba, ze nie lubisz tych wszystkich opcji graficznych i innych bayerow + filmy + internet. ;) JA na przyklad uwielbiam przed gra sie 30 min opcjami bawic itd... To zalezy co lubisz. Generalnie topicowe pytanie nie do nas tylko do ciebie. ;) Co bardziej lubisz. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...