Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie ma tabletów z Windows Phone. Są tablety z Windows 8 i Windows RT :) 

 

Nie dostaniesz dobrego tabletu z Windows za 750zł. Dorzuć 100zł i weź Dell Venue 8 Pro z ekranem 8 cali. Naprawdę w tej cenie nie znajdziesz z 10" ekranem, a jak znajdziesz to tablet może się ciąć. Ten Dell jest w miarę tani i będzie chodził sprawnie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najtańszy 10 calowy to colorowo Supreme City Tab 10 - ALE - kosztuje 1100 zł - i nic sensownego nie kupimy taniej.

 

Z 8 calowców polecam Dell Venue 8 Pro - wersję z 32 GB Pamięci Wewnętrznej - kupimy za 850 zł - i NAPRAWDĘ - warto dołożyć.

To porządny sprzęt.

Link to post
Share on other sites

Proponuję zerknąć sobie na to porównanie:

http://comperio.co/pl/tablety/lenovo-miix2-vs-microsoft-surface-rt.html

Obecnie masz tutaj dwa bardzo dobre tablety z windows phone ze średniej półki cenowej. Proponuję poszukać obecnie na aukcjach w tańszej cenie używanych. Dołożyć te 200 zł i kupić sobie coś naprawdę porządnego bo do 750 zł bardzo ciężko będzie znaleźć dobry tablet z windows phone.

Link to post
Share on other sites

1wsza wiadomość:
 

Komputery - EUKASA.pl <[email protected]>
3 paź (2 dni temu)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
do mnie
cleardot.gif
 
 
 
 
Dzień dobry,

Witam,
producent  podaje iż jest dwurdzeniowy.

Pozdrawiam
Krzysztof Mila


Tel.: 801-000-415
E-mail: komputery@eukasa.pl
EUKASA.pl
http://www.eukasa.pl/

-------------------------------------------------

2ga wiadomość:

"

 
Komputery - EUKASA.pl
3 paź (2 dni temu)
cleardot.gif
 
cleardot.gif
cleardot.gif
do mnie
cleardot.gif
 
 
 
 
Dzień dobry,

Witam,
informacja przekazana od dostawcy i producenta.

Pozdrawiam
Krzysztof Mila


Tel.: 801-000-415
E-mail: [email protected]
EUKASA.pl
http://www.eukasa.pl/"

I nie wiem czy brać żeby nie było lipy!

Link to post
Share on other sites

Na wszystkich INNYCH stronach podają, że ma cztery rdzenie :) - i tak jest - jeśli o mnie chodzi - to poważnie bym się zastanowił nad kupowaniem w firmie - która - NIE WIE co sprzedaje :)

 

Poszukaj w Googlach - i wszyscy podają, że ma cztery rdzenie - Producent na swoich stronach też pisze QUAD CORE :) - więc obstawiam, że firma zatrudnia matołów i analfabetów :)

 

Jeszcze raz : Lenowo MIIX 2 10 oraz  Lenovo MIIX 2 8 - maja procesor Intel Atom BAY TRAIL - który ma CZTERY RDZENIE. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...