Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pamiętajcie, że to kwoty brutto a nie netto, a awans na nauczyciela dyplomowanego bardzo ciężko zrobić...

 

 

nie lubię wypowiedzi osób o zawodach w których nigdy nie pracowały... ja też nie pracowałem jako nauczyciel, ale wiem że pełen etat to 40h w tygodniu

Widzisz trzy kropeczki, to oznaka że komentowałem wbrew sobie, a napisałem to bo naprawde WIEM ile oni zarabiają i nikogo pytać/słuchać nie muszę. Poza tym nie posłał bym dziecka do kogoś kto zarabia minimalną krajową.

 

Nauczyciel który ma taki czas pracy o jakim piszesz może nie mieć pełnego etatu. I tak, zgadzam się, że podciągają pod 2000zł (ale nie 3000, tyle to nie jeden dyrektor szkoły by chciał), a ich związek zawodowy to jeszcze bardziej czerwony niż SLD i walczy tylko o "swoich" (to dodałem od siebie), ale to wykształceni ludzie i powinni mieć wysokie wynagrodzenie tym bardziej, że zajmują się chyba najcenniejszą rzeczą na świecie (to stwierdzenie to trochę populistyczne :) ale chyba nie na wyrost...).

Link to post
Share on other sites

Widzisz Cybul2 - sevae lubi się kłócić i wypowiadać o swojej jakże rozległej inteligencji. Powiem wprost. Dopóki w Polsce nie wymrze pokolenie Kaczyńskich i ludzi z twoją mentalnością to nie będzie lepiej. I jeżeli myślisz , że 3000 zł to mało to mnie żenujesz. Nie odpiszę na twoje głupie i zaczepliwe posty - stwierdzam wszech i wobec że ty masz rację. Nauczyciel ma najważniejszą robotę i powinien zarabiać nie 3000 zł, nie 4 tys. a 7 tys. ! Tak , a że się nie napracuje to nic. Wcześniejsze emerytki itd. Pracuj na budowlance cwaniaczku to dopiero pogadamy, czy nauczyciel jest taki biedny. Od 8 do 18 na budowlance.

Link to post
Share on other sites

Gdzie wspomniałem coś o swojej inteligencji :) W którym miejscu napisałem, że nauczyciele zarabiają mało :D Napisałem, że nie zarabiają tyle ile myślisz i że pracują więcej. Pracowałem w życiu w różnych miejscach - na budowie też (najciężej i zarazem najprzyjemniej wspominam pracę jako cieśla), i powiem Ci że wolę pracę fizyczną, serio - bo dawała mi najwięcej satysfakcji. A jak się robi coś czego się nie lubi to na każdą pracę można narzekać. A najgorzej jak się lubi nic nie robić :!:

 

A w ogóle to zacznij się uczyć i zostań nauczycielem jak Ci się tak to podoba. Droga prosta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Wracając do PSP to ja posiadam wersję SLIM :) Fajna konsola ale tylko na wyjazdy w domu jej nie używam wcale ;) Tylko ładuje raz w miesiącu :co: Do gier używam PC. PSP to dobre rozwiązanie na podróż można sprawdzić pocztę, forum itp. Jak złapiemy sygnał WiFi :o

Link to post
Share on other sites

Wracając do PSP to ja posiadam wersję SLIM :) Fajna konsola ale tylko na wyjazdy w domu jej nie używam wcale :D Tylko ładuje raz w miesiącu ;) Do gier używam PC. PSP to dobre rozwiązanie na podróż można sprawdzić pocztę, forum itp. Jak złapiemy sygnał WiFi :o

 

dokładnie tak a dzieki bogu teraz da sie przerobic kazda konsole :co:

Link to post
Share on other sites

nie prawda :D nie przerobisz PSP 3000 ani GO ;)

 

WIDZE ZE MASZ INFORMACJE ZACZERPNIETE OD UFOOOO :o

 

Wszystkie modele Konsol PSP SLIM 2004- 3000 i WYZEJ, UWAGA WARUNEK:KONSOLA MUSI POSIADAC SOFT NIE WYZSZY OD 5.03 zeby dalo sie ja przerobic :)

 

 

po 2 kolego jak mozna przerobic PSP GO jezeli nie ma jej jeszcze na rynku ? nie ma jeszcze czegos takiego......

 

 

bzdury gadasz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pomysl poczytaj i wtedy moze sie wypowiadaac :co:

 

PSP GO

Debiut w Azji nastąpi 1 października 2009

1 listopada 2009 roku w Europie oraz USA(NAJPRAWDOPODOBNIEJ)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

PSP z serii 3000 nie przerabiają się na stałe, więc nie można w ogóle nazwać to przeróbką. Więc kolega miał rację, że sobie wyczytałeś że można, owszem ale po wyłączeniu już m33 nie masz. W ogóle to mnie na tym nie zależy chociaż miałem niższy soft teraz mam 5.51 i będę miał najnowszy. Zagrywam się teraz w Killzone,całkiem dobra gra, korzystam z PSP w domku, na dworze, w szkole ;) To jest to!! Jak na razie nie zanosi się bym sprzedawał, jeszcze tyle gier, GTA, Gran Turismo, Assasin Creed, Metal Gear, Star Wars, Fifa, i wiele innych.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak to jest wyszła konsolka PSP i trzeba by kupić do niej oryginalne UMD. Wiadomo jak jedni pisali producent się męczy żeby zrobić grę no i dobrze od tego jest. Powinniśmy to szanować i zapłacić za jego grę. Jednakże czy zastanawiał się czy owy producent nie czerpie podatku za swoją pracę a my je płacimy. Tak jest z wszytkim co nasz otacza niby tego nie zrobiliśmy ale jakoś część w tym mamy nieprawdaż. Więc można powiedzieć że każdy jest w połowie złodziejem ale i też normalnym człowiekiem

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Witam mam Pytanie bo chodzi o to ze Mam PSP 1004 z softem 5.55 podobno przerobiona bo patrzylem tam w system information i jest tylko napisane 5.55 i nic wiecej zaden GEN czy full nic. skad moge dokladnie wiedziec jaki to soft ??? druga rzecz to jak moge wejsc w to VSh menu i sprawdzic ta szybkosc procesora itd ???. Wciskam ten trigger i wlaczam konsole i nic ;/, Wciskam dlu select i inne przyciski i wraz Nic. 3ecia rzecz nie moge gier wrzucic na psp robilem folder GAME i nic. Tak samo z filmami tylko ze jest napisane cos o PS3. karte mam 4GB MSPD. POMOZCIE PROSZE :) Jakies LInki tez mozecie dac bo szukalem i nic :sciana: BLAGAM O POMOC Najklepiej wszystko krok po kroku. Z Gory dziekuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...