Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Czy warto kupić DayZ, teraz?

dayz czy warto kupić teraz beta testy alpha czywartokupic

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nareston

Nareston
  • Amator

• 44 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 10:39

Cześć, chcę, a może inaczej, zamierzam kupić grę DayZ alpha. No i tutaj moje pytanie, w sumie takie jak temat. Podobno w Grudniu(?) kończą się testy i gra będzie oficjalna. A więc, czy warto czekać, aż gra stanieje (jeśli w ogóle..), do oficjalnego wydania gry czy lepiej kupić teraz? Bo nie wiem, czy gra zdrożeje czy stanieje i kiedy się opłaca kupić..  :/

• 0

#2 BUBLOS

BUBLOS
  • Dyskutant

• 203 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 15:28

Gra jestem pewny, tak szybko nie stanieje więc nie ma serio na co liczyć. Raczej będzie droższa jak wyjdzie pełna wersja, więc ja bym brał już teraz, nawet jak gra jest okropnie zbugowana.

• 0

#3 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 21 wrzesień 2014 - 18:02

Hmm, a gdzie najtaniej kupię przez paysafecard? ;P

• 0

#4 PanPiotrek

PanPiotrek
  • Amator

• 74 postów

Napisano 24 wrzesień 2014 - 16:38

Sorry, ale beta rozpocznie się dopiero w przyszłym roku, a finalna wersja najwcześniej za jakieś 2 lata. Jednym słowem nie opłaca się kupować tej gry, bo na dobrą sprawę nie wiadomo nawet czy w ogóle zostanie skończona.

• 0

Nowinki techniczne i gadżety http://technogadzet.pl/

#5 Nareston

Nareston
  • Autor tematu
  • Amator

• 44 postów

Napisano 25 wrzesień 2014 - 16:15

Kupiłem na G2A za 94zł i jak na razie jestem bardzo zadowolony pomimo małych niedociągnięć. Gra ma super klimat i z tego co widziałem z changelogu to co tydzień, dwa dodają i poprawiają coś w grze ;)

p.s i to jest na pewno lepsze od warz na które wydałem kiedyś prawie 50zł, a od tamtego do tego czasu prakycznie nic nie zrobili.

Użytkownik Nareston edytował ten post 25 wrzesień 2014 - 16:17

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dayz, czy, warto, kupić, teraz, beta, testy, alpha, czywartokupic

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych